Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el sokan azokat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el sokan azokat, akik hivatásos nőhöz járnak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Lányként úgy gondolom, hogy mindenki azt csinál, amit akar, nincs semmi közöm hozzá. Ha neki ez a jó, akkor rajta.
2018. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom, pedig szerintem nem rossz dolog ha ott élik ki perverz fantáziájukat. Nevelöapám addig hagyott békén amíg volt pénze, utána velem folytatta.
2018. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ítélem se azokat a nőket, akik ilyen szolgáltatást nyújtanak, se azokat a férfiakat, akik ezt igénybe veszik.


33/N

2018. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
csak akkor ítélem el ha olyan lánynál volt aki gumi nélkül is engedi
2018. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Diavolino44 ***** válasza:

Nok szoktak elitelni, mert egy “ertekes” ferfi kephez, hozzatartozik, hogy a ferfi megtudjon hoditani egy not, s ne fizessen erte. Mert akkor egy luzer.

Szerintem sincs vele semmi baj. Tiszta uzlet, mndenki magkapja amit akar.

2018. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy férfitól elvárják, hogy oldja meg a problémáit maga. De úgy, hogy az a nőnek minden szempontból jó legyen.
2018. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom megérteni. Amíg ezzel nem csal meg senkit, nem felelőtlen. Megfelően védkezik, figyel az egészségére és nem az útszéli prostit szedi fel, akkor... Bár benne van a pakliban, hogy mivel Mo-on nem szabályozott, nincs rendben tartva....
2018. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el őket .. szerintem azért zavarja sokakat mert van az életnek egy rendje ! A ferfiak udvarolnak és aztán családot alapítanak. A nem megfelő férfiakat senki nem választja. Azért ezek a bocsánat “vesztes” ferfiak fordulnak a fizetős nőkhöz mert a sikeresebb férfi társaik melett nekik másképp nem jut szex csak ha fizetnek érte. Azt ítélik el hogy ahelyett hogy fejlesztennék a személyiségüket és a testüket , inkább nem változtatnak semmin hanem mint könnyebb megoldásként elkezdenek prostizni.
2018. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igazi férfi nem csinál ilyet. 40F Persze ha gazdag lennék, lehet én is megtenném.
2018. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mikeXxX ***** válasza:
Igazándiból nem érdekel ki mit csinál saját dolga de szereintem ingyen is lehet rengeteg partnert találni akár csak szexre is és aki fizet nekik az pedig ne csodálkozzon mennyire korcs lesz emiatt a világ hogy minden nő csak pénzt akar és stb . 39f
2018. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!