Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálnak sokan nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálnak sokan nagy dolgot az első szexből?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan mint bármi másban az első... nem meghatározó. Az első vezetésem volt kb 14 évesen, apum nem olcsó autóját meghúztam, qrva jól vezetek és imádok vezetni. +200.000km van benne. Első főzésem is katasztrófa volt, de azóta jól főzök. Minek húzni meg annyira koncentrálni, hogy kivel lesz az első? tetszik vki és kívánom, akkor dugok vele... ennyi. Mi ebben a nagy dolog? Csak egy bszás. Azért mert az első miért kell különleges legyen?
2018. okt. 28. 17:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
57%
Én sem értem miért csinálnak belőle nagy ügyet az emberek. Talán valamilyen társadalmi elvárás miatt lehet, belenevelik minden generációba.
2018. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Mert az első szex igenis fontos, lehet nem mindenkinek, de nekem az volt.

Ez első meghatározza a többi alkalmat, ha vkinek nem volt jó akkor lehet h utána elmegy tőle a kedve.

2018. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom. De ha mondjuk egy qrvára fájdalmas emlék lesz belőle, akkor az eléggé elveszi az ember kedvét.
2018. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Én személy szerint azért szeretném ha az első különleges lenne mert meghatározónak tartom a későbbi szexuális életemmel kapcsolatban. Annyi sztorit hallani hogy a lánynak borzalmas volt a szüzessége elvesztése és utána sokáig nem volt képes lefeküdni senkivel..én nem akarok így járni :D Magas a libidóm, nem kívánom szétb__szni
2018. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
mert az emberek(sokan akik mentálisan roncsok) nem tudják feldolgozni ha valami kudarc jön az életükben és befeszülnek ahelyett, hogy tanulnának belőle.. lehet lepontozni.. de alapvetően ez az intelligencia hiányából adódik.
2018. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
4! Én azért kívánlak szétba szni:)
2018. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De pl. pont azt mondom, hogy nekem pl. a a legelső vezetésem egy iszonyat rossz emlék, de imádok vezetni azóta. Nekem a legelső szex is kb 3 perc volt, a nevét se tudom a pasinak... semmi volt, de jó a szexuális életem azóta.
2018. okt. 28. 18:20
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
A vezetés meg a szex más dolog. Szec meg 3 perc volt, OK. De a semmi sokkal jobb, mint ha mondjuk vki nagyon kellemetlenül szétb asz.
2018. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Akkor te egy ócska ribi vagy🤣🤣
2018. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert vezetni egyedül vezetsz, Főzni egyedül főzöl, szexelni meg párban szoktak. Hiába adod elő, hogy nem tudod a srác nevét, mert biztos vagyok benne, hogy kamuzol ebben a tekintetben.
2018. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!