Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nehezen tudok elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen tudok elmenni?

Figyelt kérdés

Szex közben nagyon sokáig bírom, már szinte túlságosan is, míg maszturbálásnál hamar is végezni tudok. (Fiú vagyok)


Gondolom azért, mert ott befeszítem az izmaimat a vége felé, amit könnyű egy székben ülve.


De szex közben már nem olyan könnyű ez, így sokáig tart elmenni, amikből problémák keletkeznek.


Mit tegyek?


2018. nov. 24. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit, a lányok élvezik ha jó sokáig ki be.
2018. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kimondottan előnyös, ha sokára tudsz csak elmenni. A párommal is van, hogy vagy egy órás az aktus, és imádom.

Okoz neked ez bármiféle problémát? Nem maszturbálsz túl sokat?

L

2018. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

naponta/két naponta, de ez haverok között és statisztikailag is átlagos, de csökkentem pl. 2 napontára.


Nekem azért probléma, mert pl. a lány elmegy 20-30 perc alatt, és utána már nem mindig tudja folytatni. És vagy abbahagyjuk, úgy hogy nem mentem el, ami neki és nekem is rossz, vagy folytatjuk, de neki lehet, hogy a végére már fáj is, mert addigra veszít a nedvességéből.

2018. nov. 24. 15:46
 4/6 anonim válasza:
Hülyeség, ha ügyes vagy, a lányoknak sokadjára sem fáj :)
2018. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatnátok keresni olyan pózokat, ahol könnyedén be tudod feszíteni az izmaidat, vagy ahol nagyon szorít a lány hüvelye.

Nálunk nagyon hatásos az a póz, mikor hasra fekszem összezaárt lábakkal, a párom pedig rám mászik és úgy hatol belém. Ilyenkor eleve szoros, de ha még rá is szorítok pluszba, azt mindketten nagyon szoktuk élvezni.

Ha mindketten háton, kissé oldalt fekszetek, a párod a kettőtök közt lévő lábát átveti a csípődön vagy derekadon és úgy hatolsz belé, a lánynak nagyon jó lehetősége van rádszorítani.

Talán nem annyira hatásos, mint az előzőek, de ha lovagló pózból szinte rád fekszik és úgy mozog, jóval erősebben tudja ingerelni a péniszed alsó részét.

2018. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én visszajönni tudok nehezen!
2018. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!