Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megkerjem a tanárom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkerjem a tanárom, hogy fekudjon le velem?

Figyelt kérdés
Erettsegi utáni képzésen vagyok másodéves, szoval torvenyileg szerintem semmi akadálya. Korulbelul 20 evvel idősebb nalam, de valamiert minden mas férfinál jobban vonz, es az o részéről is érezhető a vonzalom. Mielőtt jönnének a támadó kommentek, nincs apakomplexusom, többnyire nem az ennyire idős pasikra bukok, de o valamiert kivetel. Rengeteget beszelgetunk tanorakon kívül, amolyan lelkitarsak vagyunk egymasnak. Megértjük, segítjük egymast, o is tobbszor mondta mar, hogy ugy erzi, mi ketten szinte egyformák vagyunk, es arra is celozgatott, hogy egyszer ugyis tortenik majd köztünk valami. Bar igaz, o ilyen örök agglegény tipus, szinte a vilag osszes nőjének celozgat, de altalaban elrohogi, meg poenkodja, velem meg komolyan beszel, meg oran kivul is keresi a tarsasagom. Mas diákkal nem csinalja ezt. En kezdek komoly erzeseket taplalni fele, de tudom, hogy ebbol hosszutavu kapcsolat nem lehet, foleg, hogy o képtelen kb a husegre. De mar regota nem szexsltem, mert egyszeruen nem akarok minden jottmenttel, de vele nagyon vagyok ra... Mi lenne, ha ugymond "felkinalkoznek" neki?

2018. nov. 24. 14:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Elege van az agglegénységből, és végre talált valakit, aki mellett elég tökös ahhoz, hogy közeledni is merjen. Örülni fog, ha megkéred.
2018. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Órán kívül is keresi a társaságod? Tehát beszélgettek. Innen nem látszik nehéznek eljutni oda, hogy

" Ez a kérdés túl összetett ahhoz, hogy itt, egy helyben ácsorogva megvitassuk. Fáj a lábam/ derekam a magassarkúban. Leülhetnénk valahová, van itt egy hely a közelben, jó kávéjuk van. "

Ha erre is nemet mond, akkor nem akar kapcsolatot senkivel. Megeshet, de egy próbát megér.

Ja, és az idézőjelbe tett mondatot nem szó szerint gondoltam. :-) Nem muszáj ennyire tárgyilagosnak lenni.

2018. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Honnan tudod mással nem csinálja?

Lehet erre vadászik, minden évben jön egy friss hús.

Birom ezeket a tanárokat, oktatókat nem fogják vissza magukat.

Ha neked jó, feküdj le vele.

Nem kell sokat noszogatnod hidd el.

Csak mond el neki.

2018. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan próbálkoznék valahogy! Történt azóta valami?
2019. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a vége? :)
2019. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Melyik suli? Szinyei Merse?

Ha minden nőnek celozgat akkor ne

Megvolt amugy

2023. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!