Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megkerjem a tanárom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkerjem a tanárom, hogy fekudjon le velem?

Figyelt kérdés
Erettsegi utáni képzésen vagyok másodéves, szoval torvenyileg szerintem semmi akadálya. Korulbelul 20 evvel idősebb nalam, de valamiert minden mas férfinál jobban vonz, es az o részéről is érezhető a vonzalom. Mielőtt jönnének a támadó kommentek, nincs apakomplexusom, többnyire nem az ennyire idős pasikra bukok, de o valamiert kivetel. Rengeteget beszelgetunk tanorakon kívül, amolyan lelkitarsak vagyunk egymasnak. Megértjük, segítjük egymast, o is tobbszor mondta mar, hogy ugy erzi, mi ketten szinte egyformák vagyunk, es arra is celozgatott, hogy egyszer ugyis tortenik majd köztünk valami. Bar igaz, o ilyen örök agglegény tipus, szinte a vilag osszes nőjének celozgat, de altalaban elrohogi, meg poenkodja, velem meg komolyan beszel, meg oran kivul is keresi a tarsasagom. Mas diákkal nem csinalja ezt. En kezdek komoly erzeseket taplalni fele, de tudom, hogy ebbol hosszutavu kapcsolat nem lehet, foleg, hogy o képtelen kb a husegre. De mar regota nem szexsltem, mert egyszeruen nem akarok minden jottmenttel, de vele nagyon vagyok ra... Mi lenne, ha ugymond "felkinalkoznek" neki?

2018. nov. 24. 14:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egyformák lennenk *
2018. nov. 24. 14:43
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Azok után amiket írtál szerintem vétek lenne kihagyni. :) viszont csak annyi érzelmet táplálj felé amennyit te is kapsz, nehogy csalódás érjen. :)

25F

2018. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Így direktbe nem, de ha teszel neki kétértelmű megjegyzéseket akkor majd meglátod, hogy mit válaszól!
2018. nov. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De a kétértelmű is tul egyértelmű, nem? Vagy milyen megjegyzéseket tegyek, ami utan akkor sem lesz kínos, ha mégse akar semmit (amit az eddigi tapasztalatokbol mondjuk kétlek)?
2018. nov. 24. 14:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát,teremts olyan helyzetet,hogy iszogattok kicsit kettesben,és akkor lehet felszínre kerülnek a vágyak:)
2018. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
O nem igazan szeret inni, ennek nyomós oka van.
2018. nov. 24. 15:10
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már célozgatott arra, hogy egyszer úgyis történik valami közöttetek, akkor nyugodtan tehetsz kétértelmű megjegyzéseket!
2018. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 De La Cruse ***** válasza:
5%

Semmiképpen.

Az áru te magad vagy.

Viszont ne add olcsón.

Életet az életért.

Ha te adod magad akkor ő adja magát és örökre.

Ha nem akkor engedd máshoz, bár fájni fog de van aki neked való és ha mindent jól csinálsz.........akkor téged fog szeretni örökké.

A szexualitáson kívül azért főzz neki kaját, süss neki olyanokat amiket szeret, ne engedd gyors kajáért sorba állni és akkor felfedezi részben az értékeidet.

Tiszta ruha, tiszta póló, jól álló alsóruha ami divatos és a te ízlésed szerint való......

Utána kelleni fog neki a többi is amit azért már csal esküvő után kaphasson meg.

2018. nov. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
8 as, ez nem vasárnapi mise, istenem, mennyi hülye szentfazek van! 😂😂😂
2018. nov. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Utána kelleni fog neki a többi is amit azért már csal esküvő után kaphasson meg."


Azt hittem, ez a Gyakori Kérdések itt, de kiderül, hogy ez egy zárdai apácanevelde.

Hol élsz te? Honnan tudod, hogy hozzá akar mennni? Csak szexelni szeretne, maga is megírta. Vedd a kendőd, és sipirc a misére!

Kérdező, ha az adott helyzet meglesz, magad is érezni fogod, hogy "na most, most indíthatok."

2018. nov. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!