Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi időnek “kell” eltelnie,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időnek “kell” eltelnie, hogy megkerjem a barátnőm kezet?

Figyelt kérdés

1éve ismerjük egymást,életem szerelme.3 hónapja vagyunk egyutt.Vele érzem magam teljesnek és boldognak.

Vele szeretnék családot alapítani,Őt akarom látni az oltarnal.

1év és 7honap után megkérhetem a kezet?Vagy még korai?



2018. jún. 18. 19:22
1 2
 1/14 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Áááánemjó... 1 év 7 hónap már sok.. max 1 év 5 hónap... akkor biztosan meg kell kérned... C'mon man.... ezt nem lehet időhöz kötni... vagy megérett a kapcsolatotok rá vagy nem... Az hogy most szerelmes vagy és lila ködben úszik minden az nem azt jelenti hogy 2-3 év mulva is ezt fogod érezni...
2018. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Korai! Együtt éltek? Hány éves vagy? Volt már hullámvölgy, durva vita? Ezeket hogy kezeltétek? Írhattál volna több infót,így nehéz.
2018. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Az örökkévalóságnak.
2018. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem időfüggő, de csak 3 hónapja vagy vele...még sűrű rózsaszín köd fedi a fejed.
2018. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha összeköltöztetek, megtanultatok egymás mellett élni és megfelelően kezelni a konfliktusokat, ismeritek egymás terveit a jövőre nézve, és ezek lényegesebb pontjai kb azonosak, na majd akkor.

Persze megkérheted már holnap is, össze is házasodhatok, csak sok értelme nincs.

2018. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 peca1000 ***** válasza:
53%
Összeköltözéstől számított 5 év múlva.
2018. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én 25 éves a barátnőm pedig 22.

Volt vitánk,teljesen jol kezeltuk mind2en.Leultunk és megbeszéltük nyugodtan.Nem pedig ordibalva és egymás fejéhez vágva a dolgokat.

Egymás álmait,terveit tudjuk a jövőre nézve.

Egyutt élünk igen.

Mindent “csinál” amit egy leendő feleségnek kell,mint pl.moss,főz,takarít,vasal,tisztán rendben tartja a lakást.

És velem is foglalkozik.

2018. jún. 18. 21:35
 8/14 anonim ***** válasza:

Jó, ez még a rózsaszín köd állapota. Persze, hogy szerelmes vagy és nem vitatkoztok.

Kb. másfél-2 év amíg a rózsaszín ködért felelős hormonok "kiürülnek", én ezt megvárnám és ha utána is minden oké, akkor lehet szó házasságról.

2018. jún. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindent “csinál” amit egy leendő feleségnek kell,mint pl.moss,főz,takarít,vasal,tisztán rendben tartja a lakást. - MIÉRT a "feleségnek" kell?! főzni-mosni-takarítani?


Nálam egy ilyen mondatod lenne az utolsó, amit nekem mondanál.


Volt ilyen pasi, akivel randiztam, jaj de jó, ha összejövünk, mert majd tudok (rá) főzni, mosni, tiszta lakással várom, stb. kb. kinevettem és ott is hagytam.

2018. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Barátnőm szereti ha rend van.Én nem úgy voltam vele hogy ez a fő szempont hogy ilyen legyen.Ha kosz vagy rendetlenség van akkor is ugyan úgy szeretem.
2018. jún. 19. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!