Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi időnek “kell” eltelnie,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időnek “kell” eltelnie, hogy megkerjem a barátnőm kezet?

Figyelt kérdés

1éve ismerjük egymást,életem szerelme.3 hónapja vagyunk egyutt.Vele érzem magam teljesnek és boldognak.

Vele szeretnék családot alapítani,Őt akarom látni az oltarnal.

1év és 7honap után megkérhetem a kezet?Vagy még korai?



2018. jún. 18. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Csinálja amit egy feleségnek kell.

OMG ... na ne már.


Fogadok be nem segítenél neki. Nagyon sajnálom őt. Először beszélgess el vele, hogy tudja mit gondolsz róla meg a házimunkáról.


Engem 5 év után jegyeztek el, és "tudom a dolgom" a házimunkát illetően, nem várok el segítséget a vőlegényemtől, de b@sszus, 10 percenként megkérdezi, hogy biztos nem tud-e segíteni valahol. Néha megkérem, törölgesse el a frissen mosott tálakat vagy terítsen meg. ÉS gond nélkül megteszi. De te.... jó ég. Igaz nem ismerlek, nem ítélkezem, de gondold át ezt a házasságot. Egyébként is 3 hónapja vagytok együtt, az semmi gyakorlatilag.

2-3 év múlva utálni fogod az alapvető apró hibáit amikről jelenleg azt hiszed hogy elfogadod, vagy ő fog megutálni téged. Még nem is éltetek igazán együtt. 3 hónap alatt mi épp hogy kezdtük magunkat kényelmesen érezni a kis lakásunkban, berendezkedni stb.


Ha meg mégsem utálod meg 2 év után, akkor gondolkozz el a gyűrű megvásárlásán.

2018. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ès csak ő mos főz takarít, vagy te is kiveszed ezekből a részed? Ha nem akkor jó nagy hülye lesz igent mondani.

Egyébként akkor kéred meg amikor úgy érzed... Csak mert 3 hónap együttlét utàn kéred meg, még összejöhet. Nàlunk 1 hónap utàn volt lànykérés, és mostmàr 8 éve vagyunk együtt. :) Nektek is bejöhet ha valóban összetartoztok;)

2018. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Persze,Én is segítek neki.Mindig megkérdezem hogy kell e segítség.Mikor Én hamarabb haza érek akkor megcsinálom én a vacsorát,elmosogatok,ha kell vasalok.
2018. jún. 21. 11:00
 14/14 anonim ***** válasza:
De amúgy ha 1 év 7 hónap után akarod megkérni, akkor még van konkrétan 1 év 4 hónapod. Jó időben elkezdesz rákészülni...
2018. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!