Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rejtett szub vágyak? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejtett szub vágyak? Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Alapjáraton domináns természetű vagyok mindenhol.. Ma éjjel mégis furcsát álmodtam, olyat amit nem értek. Azt álmodtam hogy robogóval mentem valami főúton aztán átmentem egy alagúton és az alagút végén ott várt egy magas fiatal jóképű rendőr pasi. (Szoktam robogózni gyakran de a jogosítványom folyamatban van, szóval ez még reális is)...

Szóval megállított, jogsi nincs, mondta hogy ezért bírságot kell kiszabnia és a járművet elvenni vagy pedig.. és a nadrágjának arra a részére rakta a kezemet. Nagyon vonzónak találtam ezért elmentünk valami helyre ahol nagyon sokáig szájjal kényeztettem amit élveztem aztàn azt mondta hogy hajolj le te, r....c és magáévá tett keményen. Ezt még jobban èlveztem, úgy keltem hogy nagyon nedves voltam.

Most ez azt jelenti hogy szub vagyok? Mert nem akarok az lenni és igen dominánsnak vallom magam..


22/L



2018. nov. 22. 06:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Izgató álom. Természetes hogy felizgultál rá. Szerintem a nők többségében van valamennyi rejtett vagy bevallott szubmisszivitás. Ne fojtsd el magadban. Merd megélni!
2018. nov. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell egy álmot véresen komolyan venni.Szerintem akkor lenne jelentősége,ha folyamatosan ezzel álmodnál.
2018. nov. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Magabiztos vagy az életeddel kapcsolatban (robogóval mentem főúton). Ha valami nehézség ér (átmentem egy alagúton) meglátod benne a pozitívumot (magas fiatal jóképű rendőr). Mindent megteszel (nagyon sokáig), hogy helyre álljon az egyensúly (szájjal kényeztettem). És szereted (élveztem), ha mindenki pozitívan jön ki a dologból (magáévá tett keményen).
2018. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Igen azt jelenti. Subdomina vagy. Keményen Vagy erőszak, kényszer töcsök ,rendőr fetisshh esetleg. Bármi lehet . Komolyan ez a kérdés. Most tényleg egy álom miatt dominából subbá leszel?
2018. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!