Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már, hogy erotiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy erotikus álom közben el is élveztetek?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg csak nagy izgalmat adott, és felébredve kicsit kézzel rásegítve megvolt az orgazmus ?
2018. nov. 1. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, volt.
2018. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

rendszeresen

és nem függ össze azzal h mikor volt szex ...

viszont imádom ezeket az élményeket

2018. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Konkrétan vissza is tudjátok idézni, ami történt ? Van olyan, hogy álmotokban olyat tesztek, amit a való életben nem tennétek, és ettől élveztek el ?
2018. nov. 1. 15:36
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

nem

ált nem emlékszem az álomra de nem is kell

magára az orgazmusra ébredek fel és annak minden "tünetére"

azért jobb mert az agy akkor kikapcsolja az összes olyan dolgot amit szex közben nem tud, vagyis a tudatos én-t

2018. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
2-4-es vagyok és nem kérek privátot mert a kérdésre ott a válasz ...
2018. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen,volt.
2018. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, álmodtam már azt hogy orgazmusom volt álmomban, de amikor felébredtem valóra is váltottam az álmomat! :)
2018. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Volt, hogy csak szexeltem álmomban ès jó volt, de nem mentem el tőle, így kellő hangulattal èbredtem. Ès volt olyan is, hogy az orgazmus hatasára tèrtem magamhoz (nedves voltam, a hüvelyem ritmusosan összehúzódott, mint orgazmus után szokott). Olykor azon kaptam magam, hogy a kezem is a lábam között van, de nem tudatosan csináltam persze.

Szeretem az ilyen almokat, de meglehetősen ritkan almodom ennyire jót.

25N

2018. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, többször is volt már ilyen. Nem kellett kézzel rásegiteni.
2018. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Váo :P
2018. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!