Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy kezd elmenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy kezd elmenni a kedvem a szextől?

Figyelt kérdés

Annyi lánynál próbálkoztam de semmi. Már teljesen elment a kedvem az egésztől, pedig régebben nagyon sokat gondtam a szexre, most is de már kezdek róla lemondani. Mert úgy érzem nincs esélyem.

Nagy baj hogy így érzem 21 évesen?


2018. nov. 20. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint azért van ez mert a kamaszkori hormonjaid lecsillapodtak és nem zsongsz már annyira.

Szerintem teljesen normális, valószínűleg neked alapból alacsonyabb a libidód.

2018. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A stílusodon és a külsődön kellene változtatnod. Szexelj minél több nővel és lesz önbizalmad. Hajrá!


N.

2018. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy nem jön össze a szex, sem alkalmi, sem barátnő:(
2018. nov. 20. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Akkor leírom picit átfogalmazva:


1. lépés: A stílusodon és a külsődön kellene változtatnod. Ha jól nézel ki, akkor lehetetlen, hogy ne találj nőket alkalmira. Ne Playmate-et akarj elsőre, gyakorolni jó lesz az ki, aki neked kicsit vonzó.


2. lépés: Szexelj minél több nővel és lesz önbizalmad. Legyen meg legalább 20-30. Választhatsz érettebbet is, aki vonzó számodra, legalább tud úgymond tanítani. Prostihoz is elmehetsz mondjuk 2 órára és mondd, hogy tanulni szeretnél. Dugtok egyet és utána kérdezd meg, hogy mi volt jó, mi nem.


26N



Mellesleg most is itt ülsz ahelyett, hogy elmennél egy bárba vagy bárhova és ismerkednél. Senki nem fog bekopogtatni az ajtódon, hogy "helló, dugunk?". Az online ismerkedés sem rossz, de ne áruld el, hogy szűz vagy.

2018. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Kamaszkoromban volt egy mesterem, aki annyit mondott a hasonló problémával rendelkező társunknak: "Van fél óra szabadidőd, hogy nőhöz juss? Akkor menj ki a Blahára. Szólíts meg 100 nőt! Udvariasan, kezdeményezz bármilyen témájú rövid beszélgetést és kérdezd meg, eljönne-e veled randizni! 100 nőből legalább 10 igent fog mondani. Ebből a 10 nőből legalább egy le is fekszik veled, vagy akár több is."

Nem kell túllihegni a dolgot! Nekem soha nem okozott problémát az ismerkedés, majd az ágya jutás, pedig mindig is duci voltam.

Ha nem vagy igénytelen, büdös - mosdatlan, akkor kizárólag a gondolataidat kell rendbe tenni. Egyetértek avval, ne szupermodelleket hajszolj, átlagos nőkkel próbálkozz. A hangsúly pedig azon van, tedd meg a lépéseket! A sült hall sem repül a szádba! Otthon a gép előtt ülve, telefont, tabletet nyomkodva nemigen jutsz nőhöz. Az első lépést persze neten is megteheted, ám a másodikat már személyesen kell.

A mindennapok pedig tele vannak ismerkedési helyzetekkel. A napi bejárás közben találkozol nőkkel, a vásárlások közben, ügyintézések közben, stb... Bárhol lehet ismerkedni, bárhol lehet barátra, szeretőre, szerelemre lelni, csak ki kell nyitni a szemed, a füled és a szád!


(egy személyes megjegyzés: kis mértékű szellemi fogyatékkal élő ismerősünk nemrég nősült meg. Senki nem gondolta, hogy ennyire önálló lesz egyszer, mégis az lett. Boldogan és nagyon szerelmesen élnek!)

2018. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem a kinézetemmel nincs gond, jó egy kicsit vékony vagyok, de nem nagyon.

Inkább az a baj, hogy keveset beszélek, így meg szinte lehetetlen ismerkedni.:/

2018. nov. 20. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon helyes! Az én (alapvetöen kis) esélyeim nönek. Sok ilyen legyen mint te!
2018. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!