Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félénk lányok ti nem féltek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk lányok ti nem féltek a szextöl?

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nos én régebben nagyon félénk voltam és igen határozottan féltem magától a szextől is, hogy nem lesz olyan mint amilyennek mondják, kínos lesz vagy hasonlók. De szerencsémre mikor oda kerültem habár szégyenlős voltam, de akkor ott már nem féltem :D
2018. nov. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 jdfGabrella ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom.
2018. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
nem
2018. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Félénk vagyok és már attól id zavarba jövök, ha egy magasabb férfi megpaskolja a fejem, de a libidómat nem befolyásolja. Nehezebben kezdeményeznék szexet, az biztos, és marhára zavarban lennék, de mivel egy átkozott perverz vagyok, túlságosan akarnám ahhoz, hogy féljek tőle. Attól mondjuk félnék kicsiz hogy béna vagyok vagy nem nézek ki jól, de ez nem olyan, amit pozitív vidszajelzéssel és jópár (jól sikerült) menettel nem lehetne feloldani.
2018. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon félénk vagyok.És persze szűz.Pedig már nagyon vágynák rá.
2018. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, cseppet sem.

Mások felé félénk vagyok és csöndes, a párom felé meg épp az ellentéte

2018. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!