Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha nehezen élvezem el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nehezen élvezem el a szextől?

Figyelt kérdés

Életemben 3x szexeltem, mind alkalmi volt sajnos. Nehezen tudok elélvezni a hüvelybe. Az első szexnél is nehezen élveztem el! Pedig nagyon jó érzés, mindig a terhesség jut az eszembe, meg ugye alig ismertem a lányt emiatt nehezen tudtam ellazulni.

Másik meg hogy szó szerint folyik rólam a víz, nagyon megizzadok, mondjuk nem csodálom, mert kb 30 perc kell mire elélvezek. Ez gáz ha ennyire megizzaszt? Nem vagyok elhízva, sőt inkább vékony testalkatú vagyok.


Szerintetek is gáz, hogy 21 évesen még csak 3x szexeltem, én nem volt kapcsolatom?


2018. nov. 1. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem gaz, lesz*rom
2018. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért élvezel el nehezen mert a kezedhez vagy szokva.

Nincs jelentősége annak,hogy mi cikinek tartjuk-e,hogy még csak pár aktuson vagytúl és hogy nem volt még kapcsolatod.

Tegyél érte,aztán lesz.

2018. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Á.Zoli ***** válasza:
Szerintem ne parázz rajta, még mindig inkább a 30 perc, mint az 1 perc (sok lány örülne is a 30 percnek). Ha a fejedben rend lesz, minden megoldódik :) Egy tartalmas szex előjátékokkal lehet 40perc vagy még több is.
2018. nov. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!