Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kényezterni akarom a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényezterni akarom a barátomat azzal, hogy lenyelem! De ha nem tetszene az íze nem túl illúzióromboló, ha zsepibe köpöm?

Figyelt kérdés
Egyszer megkért rá,de nemet mondtam..es azt mondta,hogy "max kiköpöd"..aztán egyszer hagytam a számba folyni félig meddig,de ráfolyattam a farkára..ebből kb aztsem érezte,hogy a számba ment..:/ most kedvet kaptam hozzá,hogy orálisan elégítsem ki és le is nyeljem..de ha pl nem menne, attól ha a csaj kiköpi elmegy a férfiak kedve? Vagy mi lenne a jó megoldás? Pl mellemre folyatni? Az nem túl k*vás?
2018. nov. 20. 19:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Urinő nem köpi ki 😂😂😂😂😂
2018. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

"Vagy mi lenne a jó megoldás? Pl mellemre folyatni? Az nem túl k*vás?"

Ne haragudj, de nem értem a logikát. Ha a szádba veszed a férfi párzószervét és elkezded szopogatni, mozgatni rajta a fejedet, az nem k**vás. Ha nyalogatod a heréit, nem k**vás. Ha engeded, hogy a szádba lövelljen elélvezéskor, nem k**vás. Ha lenyeled az összes anyagot maradéktalanul, nem k**vás. DE! Ha a "végterméket" egy másik testrészedre, adott esetben a melledre engeded ráfolyni, akkor hirtelen te vagy a világ legordasabb, legfehérmájúbb r!banca.

2018. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális a barátod, akkor megértő és bármelyik megoldást elfogadja.

A barátoddal meg legyél csak nyugodtan k*rvás! ;D

2018. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm lenyeli, ha kérem, de ha rajta múlik, akkor inkább visszafolyatja, vagy kiköpi egy zsepibe, ami engem nem zavar. Nekem minegy, hogy lenyeli-e, csak ne hagyja abba egyből! :D
2018. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!