Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hogy szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy szeretitek odalent a nőkön most, hogy már nincs bikiniszezon?

Figyelt kérdés

Csupaszon / bikinivonal mentén szőrtelenül / nagyobb részen meghagyva a szőrt, de igazítva / meghagyva, csak rövidre vágva / vagy teljesen meghagyva?


Persze ezen kívüli leírásoknak is örülök, ha megmondjátok, melyik izgatóbb?


Orálnál nem zavar, ha szőrös a nő?


Köszönöm az értelmes válaszokat :-)


N



2018. nov. 20. 11:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%
Nincs semmi bajom a csupasz puncival, és a fazonírozottak között is csodálatosak vannak. De a legjöbban mégis egy szőrös punci izgat, azt tartom a legszebbnek. Attól rosszab pedig nincs, mint amikor 2-3 napos borostás puncit kell nyalni! (persze meg teszem szívesen) Akkor inkább legyen totál szőrös. A nyalásnál sem zavar ha 1-2 szőrszál a számban köt ki!
2018. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen természetes! Teljesen meghagyva! Teljesen szőrösen! Álomnő lenne, ha v.ki... :)
2018. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, de a párom nevében válaszolok. Ő csupaszon szereti a legjobban, de egyáltalán nem zavarja az se, hogy meghagyom. A fazont viszont nem szereti.
2018. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Harminc éve csak akkor volt csupasz, ha még nem nőtt ki a lánynak.

Ha szült, vagy ott lent csináltak műtétet, vakbél stb., mert akkor lebototválták neki.

Egy műtős srác mesélte anno, hogy a műtét előtti estén járta végig a hölgyeket és szabadította meg őket egy eldobható borotvával a bozontjuktól.

Az utóbbi évtizedekben terjedt el, gondolom, a kozmetika ipar érdekei miatt is a borotválás, gyantázás. Hatalmas vegyi biznisz, ami jó a multiknak és káros a földnek!

Én férfiként bármilyent elfogadok, a nő legyen a sajátjával kibékülve, az a fontos!

2018. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 János Gilján ***** válasza:
100%
Én is a csupaszkedvelők táborát erősítem.
2018. nov. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a reakciókat :-)
2018. nov. 24. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!