Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hogy szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy szeretitek odalent a nőkön most, hogy már nincs bikiniszezon?

Figyelt kérdés

Csupaszon / bikinivonal mentén szőrtelenül / nagyobb részen meghagyva a szőrt, de igazítva / meghagyva, csak rövidre vágva / vagy teljesen meghagyva?


Persze ezen kívüli leírásoknak is örülök, ha megmondjátok, melyik izgatóbb?


Orálnál nem zavar, ha szőrös a nő?


Köszönöm az értelmes válaszokat :-)


N



2018. nov. 20. 11:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Orálnál zavar, ha pár mm-nél több. Nem szeretem a dzsungelt. Nekem a csupasz punci a legfinomabb. Meg a legesztétikusabb sem.

Bikinit egész évben lehet hordani. Termálfürdő, élményfürdő, jeges fürdő, hóban fürdés. Meg le is lehet dobni a bikinit ezekhez a tevékenységekhez.

2018. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Persze, nők is írhatnak, hogy hogy szeretik a párjaik :-)


Köszi

2018. nov. 20. 11:41
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Konkrétan engem nem nagyon érdekel. Ha van rajta szőr, vagy csak kevés, az sem baj. A csupasz is tetszik. Nyalásnál sem igazán zavar a szőr, bár volt, hogy a számba került. Engem inkább a punci kinézete izgat.
2018. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem fő szempont ez nálam. Lényeg, hogy a viselője érezze magát elégedettnek, vonzónak a saját maga választott fazonjával. Ezáltal saját maga kényelmét szem előtt tartva.

Viszont ha mindenképp választani kellene akkor csupasz, vagy rövidre vágott / igazított.

24F

2018. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

Nekem az ex barátom úgy szerette,ha ilyenkor meghagyom teljesen mindenhol.Ő már nincs meg, de én hozzászoktam, így most szőrös vagyok. L.

Bocsi, pasiknak szólt a kérdés...

2018. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
én beokádok a szőrtől
2018. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Igazából majdnem mindegy. Dzsungel azért ne legyen. Finom a csupasz, a fazonos, az egészben meghagyottnak is megvan a varázsa, ha nem bokáig ér. A meglepetéseket viszont imádom, tehát nem baj, ha változik néha
2018. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen meghagyva, mindig. A csupaszért se szólok, a fazont meg nem szeretem. Annál rosszabb nincs, mikor rövidre vágott és szúr. Legyen természetes, de csak annak akinek jó dús, akinek ritka az inkább szedje le, mert úgy zavaró a szőrös.
2018. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
21%
Csakis csupaszon. Most akkor nem pedikűröztetsz, mert csizmában járunk kint? Pont ugyanolyan. Plusz wellnessezni vagy úszni gondolom jár mindenki. Én saját magam miatt vagyok mindig tip-top, ha van pasim, ha nincs. Az én barátom szerintem ki is akadna ha szőrös lennék lent. Bár nem így ismert meg. Számomra visszataszító a szőr magamon és eddig a férfiakkal, akikkel voltam számukra is. Az én barátom azon is csodálkozna ha nem lenne kifestve a lábamon a körmöm.
2018. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%
Csupaszra szavazok én is. Nekem sokkal komfortosabb, és szerintem izgatóbb is.
2018. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!