Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számodra izgató a hangos szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra izgató a hangos szex?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor a saját, ill. a párod hangjai, vagy akár az is, ha pl. a szomszédból vagy bárhonnan a környezetben jönnek a hangok?

(30F)



2018. nov. 17. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A párom hangja. F
2018. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha nem vagyunk csendben végig, de nem vagyok híve a hangos szexnek, nem attól lesz jó. A párom hangját szeretem hallani.


N

2018. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen! És nagyon lelombozó tud lenni ha a nő csak némán fekszik! f.
2018. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Másét nem szeretem hallgatni, taszító.

A páromét igen, férfinél kifejezetten szexi szerintem. Nem vagyunk némák de azért nem is kiabálunk, olyan beszéd hangerővel kb

21/L

2018. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen izgat!többnyire a párom/partnerem hangja.

de ha szomszédból hallanám attól is felizgulnék.

egyszer nyaraltunk olyan helyen ahol áthallatszódott a másik apartmanból (nagyon jó akusztikával) az elég hangos csaj hangja, miközben mi is szexeltünk, azaz orálisan kényeztetett a párom, hát durván álltam, bár a csajom elröhögte magát, de végülis ment a dolog

2018. nov. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. F 40
2018. nov. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!