Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretkeztetek már sátorban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeztetek már sátorban?

Figyelt kérdés

Hogy oldottátok meg? Nem volt hangos? Észrevette valaki?

Esetleg valami tipp?



2018. júl. 19. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

én nem, de szigeten mellettem hangosan és látványosan is dugtak, a csaj nyögött a sátor meg kicsi volt és hát rázkódott meg minden

tipp:

legyen normálisan kikötve a sátor, mert kicsit felvette a formájukat, ahogy ott feküdtek

nyilván ne nyögj

ha nem durvulsz nem feltűnő

2018. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nyilván nem hangoskodnék, csak az érdekel, milyen pózokat bírna ki a sátor +h be hallatszódjon az h ugye mozgunk..
2018. júl. 20. 00:02
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Hogy oldottátok meg? Ez milyen kérdés?

Sátorban is lehet ugyanúgy kefélni, mint otthon az ágyban, csak nem kell hangosan vinnyogni, és akkor nem tudja meg mindenki. Amúgy meg mi van abban, ha tudják, hogy szexeltek?

Milyen pózokat bírna ki a sátor? Most a sátorban, vagy a sátron fekve dugtok?

Miért félsz ennyire attól, hogy kihallatszik valami?

Ha ennyire beszari vagy, inkább maradj az ágyadban

2018. júl. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Rendszeresen. Volt sound efott.

Legutóbb Volt feszten egy mosonmagyaróvári tinivel. A pasija bulizott ém adtam neki. Gyorsak voltunk es nem hangosak a lenyeg a diszkreció és a jó duma.

Jah és fényt ne kapcsolj (teló vagy lápa stb) mert ha olcsóbb vékony a sátor akkoe kicsit látszik a dolog.

Utána pedig engedj be friss levegőt amúgy is tele izzadjátok a dolgot. Amugy semmi extra csak kicsit keményebb mint az ágyban. Kalandosabb én szeretem amúgy

2018. júl. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen, Szigeten még az exemmel. Ő kint aludt sátorban, én meg otthon, az albiban, de nekem is heti jegyem volt, szóval kijártam hozzá, aztán egyik este, részegen ott szexeltünk, hallani nem hallották, mert bömbölt a zene, meg hát csendesen csináltuk, és látni sem láttak belőle semmit, mert hatalmas sátor volt. Akkor tudták, hogy mi volt, mikor elkezdtem ordibálni, mert a nyakamba mászott egy hatalmas keresztes pók, szóval lehet még a nagyszínpadon is hallották, ahogy üvöltök. Egyébként milyen tippeket vársz, nem értem? Nyilván egy méretes sátor kell hozzá, nem 2 személyes kis luk, mert az mozog, és látni fogják.
2018. júl. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Én minden reggel sátrat állítok...
2018. júl. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván arra figyeltünk, hogy ne legyünk túl hangosak, de nekem inkább kényelmetlen volt...⛺
2018. júl. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Igen a jelenlegi parommal joparszor

3 szemelyes satorban csinaltuk ugyanolyan pozokban es ugyanolyan sokaig mint az agyban csak halkabban nyogtem


Zene miatt nem hallhattak max azt vettek eszre h delutan kozepen a satorban vagyunk :D

2018. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#3-as Nagyon sajnálom, h ennyire frusztrált lettél egy hülye kérdéstől:D javaslom neked is, próbáld ki, lehet segítene rajtad... :D
2020. jan. 14. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!