Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak mire gondolnak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mire gondolnak, ha a partnerük egyértelműen nem élvezi a szexet?

Figyelt kérdés

Este szexeltünk a párommal, de nem volt valami jó.

Maga a gondolat nagyon jó volt, de az érzés... Fájt vagy épp semmit se éreztem.

A párom pedig végig emiatt stresszelt, abba akarta hagyni, aztán szex után is teljesen abban a hangulatban maradt.

A vége felê már jó volt, de valahogy ez őt mégsem nyugtatta meg, lehet azt hitte, hogy csak úgy mondom.


Próbáltam vele beszélni este is, most reggel is mielőtt dolgozni indult.. De egyértelműen távolságtartóbb, kissé talán "rideg" is volt velem.


Pedig én akartam este jobban a szexet, tehát azt se feltételezheti, hogy csak hagytam magam a béke kedvéért.


Kissé elkeserít, mert nem szeretném, ha emiatt rosszul érezné magát, mêgsem tudtam megnyugtatni.


2018. nov. 10. 07:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez érzelmi dolog az ő részéről is, a kőzeledése nem jót váltott ki, ez neki is elveszi a kedvét.


Szerintem ne elemezzétek szét ezzel csak felfújátok.

2018. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Háromféle férfi van ebből a szempontból

Az egyik mindenáron meg akar felelni neked, úgy akar csinálni, hogy neked jó legyen. Ha akarod abbahagyja, ha akarod másképp csinálja, stb.

A másik magára veszi, és hisztizik, hogy neked most miért nem volt jó, besértődik, stb.

A harmadik pedig le se szarja. Lényeg, hogy ő élvezzen. Ez az a típus, aki szerint a nő a férfi élvezetéért van a világon.

2018. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szerintem kicsit az első és a második között van. :)

Nem mindenáron akar megfelelni, de igyekszik. Viszont előfordul, hogy sértődés a vége.

2018. nov. 10. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!