Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak mire gondolnak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mire gondolnak, ha a partnerük egyértelműen nem élvezi a szexet?

Figyelt kérdés

Este szexeltünk a párommal, de nem volt valami jó.

Maga a gondolat nagyon jó volt, de az érzés... Fájt vagy épp semmit se éreztem.

A párom pedig végig emiatt stresszelt, abba akarta hagyni, aztán szex után is teljesen abban a hangulatban maradt.

A vége felê már jó volt, de valahogy ez őt mégsem nyugtatta meg, lehet azt hitte, hogy csak úgy mondom.


Próbáltam vele beszélni este is, most reggel is mielőtt dolgozni indult.. De egyértelműen távolságtartóbb, kissé talán "rideg" is volt velem.


Pedig én akartam este jobban a szexet, tehát azt se feltételezheti, hogy csak hagytam magam a béke kedvéért.


Kissé elkeserít, mert nem szeretném, ha emiatt rosszul érezné magát, mêgsem tudtam megnyugtatni.


2018. nov. 10. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Előfordult velem is... Ha valami elterelte a gondolataim. Pl munkahelyi gondok. Mondtam a páromnak hogy most nem tudok ellazulni, túl görcsös vagyok. Megértette mindig. Van ez így néha.
2018. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Rá figyeltem, de nemsokára megjön (nemrég jutott eszembe, hogy ez is lehet a "baj"), szerintem ez volt az oka.


De nem tudom, hogy vajon mit gondolhat? Aggódok, hogy miért lett ilyen velem...

2018. nov. 10. 08:00
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Arra gondolok hogy fáradt, stresszel, hogy csak miattam rakta szét a lábát.

Ilyenkor nem erőltetem, összebújunk és nézünk egy filmet.

Nekem - mint ahogy a párodnak is - elsődleges hogy örömet, élvezetet okozzak a szeretett nőnek nem pedig az hogy "megdugjam" és elélvezzek.


Jogos, hogy nem repesett az örömtől. Ha máskor nincs kedved vagy közben derül ki hogy fáj, nem élvezed akkor ne menj bele, vagy hagyd abba.


Emiatt ne aggódj hogy rossz hangulata van. Majd elmúlik. A következő szexnél legkésőbb biztosan.

2018. nov. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első eset, akkor nem gond , van ez igy néha..nyilván férfiként engem is idegesitene ha nem élvezi a nő amit csinálok, de beszéljétek meg, és nem lesz gond
2018. nov. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#3 +1!
2018. nov. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:

Sérti a férfiúi büszkeségét, azt hiszi hogy valamit rosszul csinált. Plusz egy kis hiszti is rájátszik. Nem kell ebből drámát csinálni. Nem mindig egyformán jó a szex.

2018. nov. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele beszélni, de azt mondta, hogy "Nem tudom, mit gondoljak.", amit sosem hallottam még tőle.


Én azt gondoltam, hogy ez előző durvább szex is lehet az oka...de ő mintha ezt meg se hallotta volna, mikor felhoztam lehetséges okkênt.


És könnyen beleássuk magunkat a rosszkedvbe, a vitáink hamar elmélyülnek, ezért aggódok. Nem szeretném, ha ez is vitára adna okot.

2018. nov. 10. 08:06
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Egyre inkább úgy érzem hogy neked ebben a kapcsolatban alárendelt szereped van.

Mintha a férfi-büszkeségét kellene táplálnod folyamatosan a szexszel. Neked csak brutális multiorgamust szabad átélned ha megdug? Ha gyengén teljesít (mert folyamatosan csúcsot nyújtani lehetetlen) akkor is úgy kell viselkedned mintha ő lenne a lepedő császára?

Ráadásul a problémákat sem tudjátok normálisan, nyílta, őszintén megbeszélni.

2018. nov. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam alárendeltnek, csak nem tudom, mit gondolhat. Nem szoktam isteníteni a szex miatt...:)
2018. nov. 10. 08:58
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Mondhatsz akármit, egy kicsit ilyenkor ez sérti a férfi hiúságát, ami természetes. Most nyilván ezért rossz kedvű, lehangolt. Hagyjál neki egy kis időt, majd megnyugszik/ feldolgozza...máskor pedig inkább hagyjátok abba ilyenkor.
2018. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!