Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lovagló pózhoz tippek lánynak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovagló pózhoz tippek lánynak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl ügyes lovaglóban, ha térdelek kimondottan kicsi az a tér amiben mozoghatok. A csípőmozgás kevés a barátomnak. Ezen kívül eléggé széles a csípőm, a fenekem is nagy és combom is van. Az izomzatom megvan a mozgáshoz, hála a rendszeres sportnak, de kellene tipp hogy hogyan tudnék a helyes mozgáson kívül a saját élvezetemre is figyelni.


Köszi 24/L



2018. nov. 9. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl nem térdelsz, hanem gugolsz rajt. Akkor jobban tudsz fel le mozogni, igaz ez fárasztóbb. Vagy a kezeidet hátrateszed a lábfejeihez és hátradölsz. Lassabb póz ez, de navyon jó érzés 😊
2018. nov. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, igen én is arra gondoltam h nem térdelek hanem guggolok aztán ahogy nekem jó, azt is jó lenne kitapasztalni.

Köszi 😁

2018. nov. 9. 00:47
 3/9 anonim válasza:
89%
Próbáld meg így: térdelsz, és nem fel-le mozogsz, hanem teljesen ránehezedve előre-hátulra mozgással.
2018. nov. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha gyorsabb mozgásra vágysz nekem az jött be: olyan pózban vagy rajta, mint egy béka, (kicsit szétnyílt guggolás), a lábfejedet kell fixen lehelyezni, utána csípőből laza térdekkel intenzív fel-le mozgás királyul kivitelezhető.

vagy fordítva, a szétnyitott lábai közé neki háttal térdelve/négykézlábról csúszol bele. Ha összeszorítod a combjaidat ő szűkebbnek te pedig nagyobbnak fogod érezni.

2018. nov. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Vagy a fordított lovagló póz? (Gugolva is)
2018. nov. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ő üljön fel, Te kulcsold össze a lábaiddal a derekát, és így előre-hátra tudsz rajta mozogni,méghozzá nem is piciket. Mi imádjuk, mert nem megerőltető, látjuk egymást és igen intenzív
2018. nov. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb egy éve tapasztaltam ki a férjemnél hogy, hanyatt fekszik a térdemmel támaszkodok és előre hajolok a kezeimet a válla mellé teszem... Fel le mozgással élveztetem el, de mikor élvez meg állok 2 másodpercre és ujra kezdem... Basszus meg örül mert ujra olyan érzés van a farkába mintha élvezne... Levegőt sem tud venni addig amíg tart neki!! Tehát kétszer élvez így az első az normál spricceléssel jár a másodiknál nem jön semmi de megvesz érte annyira jó!! És ahogy a többiek írták ha magadnak akarod akkor előre hátra csináld hogy a csiklódat is izgassa!
2018. nov. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit én tudok javasolni, hogy térdelve (tehát a lábszáradat az ágyra/egyéb fekvőfelületre helyezve) csússz bele tövig a barátodba, lehetőleg annyira, hogy a csiklód már hozzáérjen a barátod bőréhez, majd ezután ne föl-le, hanem előre-hátra mozogj. Ami fontos, hogy ne dőlj előre, hanem maradjon egyenes, függőleges a hátad közben, esetleg ha megy, akkor picit hátra is dőlhetsz. Ez neked valószínűleg sokkal intenzívebb lesz, mint a normál lovagló, és jó eséllyel a barátod is tovább fogja bírni.
2018. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nagybotos ***** válasza:

Van egy video a Luxxx.hu -n amelyet "rejtett kamers" keresőbe beírva. Tudsz megnézni. Az első póz a lovaglás. És valóban amatőrök, átélik. Nekem évek óta a kedvemcem éppen ezész. "Apa,és anya a hotelszoba rejtett kameráján baszás közben."

Írd meg, ha megtaláltad, és hogy tetszett.?

2018. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!