Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakori az, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori az, hogy egy 20 éves szűz lánynak az első együttlétnél több orgazmusa is legyen?

Figyelt kérdés

2018. okt. 30. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Szinte 0% az esélye.
2018. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%

Lehet

Te vagy?

2018. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
3-mas neked meg még ronda/kövér nőd se lesz olyan bunkó vagy. Szüzen fogsz meghalni.
2018. okt. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

En szeretem a molett lanyokat, szerintem nem is rondak, es kifejezetten jo a szex veluk.

Szerintem amugy siman lehet tobbszori

2018. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem 0%, ez természetesen függ a lánytól és a pasitól is akivel együtt van. Attól, hogy szűz, azért 20 évesen lehet, hogy ismeri valamelyest a testét és tud egy-két dolgot, amitől neki jó lesz. Egy tapasztalt pasi meg szintén tudhat pár dolgot a nők csúcsra juttatásáról.
2018. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
😂😂😂😂 főleg hogy sportos testalkat vagyok és 38 kg.
2018. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Ha a lánymár sokat gyakorolt előtte magában, ismeri a testét, és.a fiú is tudja mire lehet szüksége a partnerének, akkor szerintem összejöhet
2018. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Minden punci más és persze a viselője is!!

A fiúknál ugyanígy...

2018. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
Ideális a súlyom, alacsony vagyok. De látom irigykedsz vagy pasi vagy és csorgatod a nyálad.
2018. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Százalékot vársz vagy mit? Vannak akik el sem élveznek, legtöbben örülnek már egynek is, kevesebben vannak azok, akiknek több orgazmusa is van rendszeresen.

Első alkalomnál meg egy rakás dolog számít... a pasi érti-e a dolgát, vagy ő is kezdő, mennyire fáj a lánynak, mert lehet a pasi nagyon király, ha olyan lánnyal fut össze, akinek kell egy hónap mire megszokja a dolgot és nem fáj neki, függ attól is, hogy mennyire félénk, el tudja-e magát engedni, az sem mindegy, hogy mást már csináltak-e, petting stb, ismerkedtek-e már egymás testével.

Mivel elég sok feltételnek kellene megfelelni, a válasz az, hogy nagyon ritka.

2018. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!