Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szoktatok beszélni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok beszélni szex közben? Ha igen miket mondtok a párotoknak?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.
2018. nov. 8. 23:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pózváltásnál mindenképp. Előjátéknál szavakkal is szoktam húzni a párom agyát. Mielőtt ő elmegy, szól, hogy "basszus, így hamar el fogok menni", "közel vagyok", "lassabban, még élvezni akarom egy kicsit", "bírnám ezt egész nap", "annyira jól csinálod", amikre vagy válaszolok vagy nem, de általában belém is fojtja a szót... :)
2018. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi mindig mondjuk egymásnak, hogy szeretjük egymást. A barátom szokta mondani, hogy én vagyok a legjobb, vagy jól megdu...lak, a farka imád engem, vagy, hogy mennyire jó bennem lenni. Előtte szokta mondani, hogy mennyire szereti a puncimat, finom stb. Én meg azt, hogy imádom, gyorasabban, mélyebben, ne hagyja abba, hogy a barátom isteni, hogy teljesen kitölt, szeretem a farkát. Ilyesmiket.
2018. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!