Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti miket szoktatok mondani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miket szoktatok mondani a párotoknak, ha kacérkodni akartok vele?

Figyelt kérdés

És mi az mire egyből ugrik is a párotok?


Amiből egyértelmű,hogy a szexre gondoltok vagy,hogy kívánjátok a másikat.


Férfiak és Nők válasza egyformán érdekel.



2018. márc. 13. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Reggeli fingásod olyan sexy volt :D mint egy oroszlánbőgés :D
2018. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Az gond ,hogy nem minden férfi veszi a női jeleket.Volt egy barátom és vele kísérletezgettem,azt hittem ,hogy simán bejön.Keresztbe raktam a lábaimat és megpróbáltam szexien nézni rá,közben meg-meg érintettem finoman a combomat,de semmi reakció nem volt.:-)Inkább megkérdezte azt ,hogy iszok-e valamit...na gondoltam nem adom fel és kibújtam a cipőmből és ki-be tologattam a lábfejemet hátha emlékezteti valamire... de nem.:-) Ma is nevetek ha rá gondolok.Vannak ilyenek sajna.
2018. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok:D általában nem esnek le a női felhívások. Ha csak egy ismerkedésről van szó, de konkrét szexre való felhíváskor se. Ennek az is az oka, hogy nem arra gondolok és figyelem, hogy mindenki szexelni akar, meg egyszerűen, ha beszélek valamiről, vagy csinálok valamit, akkor abban vagyok elmélyülve. Fiúk, lányok mindig mesélik, hogy tömegközlekedésen ez és az volt, én meg mondom, hogy nekem ilyen sose volt. Persze mindenki kiakad, mert el nem tudják képzelni, hogy pont velem ilyen sosincs. Meg mikor volt kapcsolatom munkahelyen(tudom, nem túl szerencsés) értetlenkedtem, hogy mit féltékenykedik kolléganőkre. Én néztem a legjobban, mikor mondta, hogy mindegyik odáig van értem. Én magam meg nem is folyamodok ilyenekhez. Én egyértelműsítem, hogy ha szeretnék valamit
2018. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A pillanat hevében jön, nem írom le és nem is jegyzem meg őket. :)

Egyszer talán volt valami olyasmi, hogy találja ki a bugyim színét, és ha nagyon nem megy, akkor meglesheti... Nem tudom, józanon ugyan olyan jó lenne-e, de egy pár pohár pezsgő után (ami eleve jól beállítja a hangulatot) bevált.

2018. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!