Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti szoktátok nézni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagadtférfi35 kérdése:

Csajok ti szoktátok nézni, ha egy pasi nem kellő képpeni takarással. Pisil, hugyozik pl az út mentén, szórakozóhelyen. Bárhol?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy ha megláttok egy pasit hogy vizel és tisztán látható a szerszámja,,akkor megnézitek?Van bennetek valamilyen negatív, vagy pozitív gondolat?

2018. nov. 7. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

“Hogy ez is mekkora egy paraszt!! Mié nem lehet úgy hugyozni, hogy ne lássa mindenki? Ennyire se legyen képes valaki...”

N

2018. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Egyet értek az elsővel. Fene se kíváncsi valami idegen faxára aki ráadásul olyan troger hogy annyi nincs benne hogy keres egy bokrot. Nyilván van hogy az emberre rájön a szükség, ami napközben pláne kellemetlen tud lenni, de az a minimum hogy keresek valami nem forgalmas helyet.

Nem hogy még megnezem. Csak szánni tudom aki ilyen sekélyes.

2018. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Én megnézem, pusztán kíváncsiságból. Nincs bennem sem negatív, sem pozitív gondolat.
2018. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

“kellő képpeni”???

Aha....

Az őszinte véleményemre vagy kiváncsi?

Hát leírom.

Őszintén és magasról leszarom más emberek farkát. Ha látom, hogy egy ilyen suttyó vizel az utcán, akkor elfordítom a fejem

2018. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Undorítónak tartom. 18L
2018. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem szoktam megnézni.
2018. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet megnézném
2018. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jó pasi lenne megnézném, de eddig még nem történt velem ilyen szituáció
2018. dec. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Undorító! Max akkor izgató, ha erdőben teszi kellő takarással, nem pedig premier plánba.
2022. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!