Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti hagynátok a barátnőtö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hagynátok a barátnőtöknek, hogy beöltöztessen lánynak és úgy szexeljetek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 4. 16:50
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Akkor mondok valamit:

Nem vagyok se öreg, se vallásos (már amennyiben a kereszténységre és társaira gondolunk) de én sem vagyok ilyenre nyitott. Köszönöm, ilyenből NEM kérek.

Viszont ettől függetlenül lehet a nő domináns, azaz irányíthat végig ő.

2018. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

29!


Látom te is rosszul értelmezed mert nem a férfivel van gond hanem a nővel!!

Mivel ő szeretne “nővel” lenni mégha báránybőrbe bújt farkas révén is.

Szerinted miért izgatja az hogy nőnek öltözz be? Nem az hogy pasi vagy mert akkor maradhatnál a saját gúnyádban.

2018. nov. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
27 évesen jó öreg lehetek. Azért mert neked a liberális fertő kimosta az agyad, aztán képtelen voltál a realitás talaján maradni, az jó nagy gáz. Az ilyen nőt úgy rúgnám ki mint a macskát szarni. Mi az hogy egy FÉRFI, öltözzön nőnek? Agyhalott vagy? Identitás zavaros?
2018. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Látom nem sikerül felfogni,hogy ez csak szerepjáték...nem baj,nem is akarlak meggyőzni.Ettől van sokkal perverzebb is,ha ez "perverz" vagy nem tudom.
2018. nov. 6. 13:30
 35/46 anonim ***** válasza:

33!


Ha így méltatod a férfiakat akkor az ilyen “nőkről” is hasonlóképp vélekedsz??


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Ha leszbikus érthető nála, ha hetero, akkor teljes a képzavar, miért nem tud nőként öltözködni? De az ilyenekben ott motoszkál a hajlam.


Szerepjáték vagy sem, nem hetero dolog.

2018. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Én is így látom.
2018. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Talán egy ostorral rávenném kettőtöket. :D
2018. nov. 6. 18:36
 39/46 anonim ***** válasza:

bármikor felvenném ezt a kedvéért főleg ha még ostorral is nevelne <3

vagy ha erényövet hordatna velem, sztem ennél cifrább cuccokat is felvennék a kedvéért, meg nőies dolgokat csinálnék, ha ez őt izgatja.


sztem nem feltétlen kell h az embernek crossdresser hajlamai v fétise legyen, ha van benne egy minimális nyitottság és tényleg szereti a párját, ennyit megtesz érte, mert ebben semmi fájdalmas nincs. aki meg attól fél h utána nem lesz elég férfias a párja szemében annak igazából az a baja h alapból is kétségei vannak a férfiasságát illetően.

mert most egy színész, ha nőnek öltözik akkor kevésbé lesz férfias? nyilván ez csak játék, amibe bele tudod élni magad jó esetben, viszont ha vki a valósággal keveri, akkor az ő agyával van a baj, nem azzal aki kipróbálna ilyeneket.

2018. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Benne lennék. Nagyon izgató amiket irsz kérdezö. Jol felizgattàl. Kàr hogy nem engedi hogy üzenetet irjak neked.
2019. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!