Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor meleg vagyok? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor meleg vagyok? Ti ezt elmesélnétek a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Barátnőmmel mindent megosztunk egymással. Szerintitek el mondjam neki? Vagy inkább ne? 14-15 éves kíváncsi srác voltam. Itt még elég nyúlékony voltam. És leszoptam saját magamat. Nem az egészet csak épp hogy a makkig értem el. Ma mar nem menne.

2018. júl. 22. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ettól miért lennél meleg? :D

Homoszexuális az az ember aki a saját neme iránt táplál gyengéd érzelmeket és/vagy a saját neme izgatja fel szexuálisan. Volt ilyen bármikor is?

2018. júl. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kezd el gyakorolni a hidat és 1-2 hónap múlva amikor már kellően hajlékony vagy akkor egy alkalmas pillanatban mutasd be neki ezt a formációt.

szerintem tetszene neki...

2018. júl. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hasamtól nem menne :) Múltkor kíváncsi voltam hogy menne e meg. De közel sem.
2018. júl. 22. 00:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik nagyrésze ezt megpróbálja, legalábbis én több pasitól hallottam már, de szerintem nem gáz, csak kíváncsi voltál. Ha amúgy nem buknál rá más pasik farkára, akkor nincs baj.
2018. júl. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én lementem gyertyába és beleélveztem a saját számba. :D

Most ettől meleg lennék?

Ugyan már, csak kíváncsi voltam. :D


Sok pasi megkóstolja saját magát, ahogy a lányok nagyrésze is.


De tudod, ez nem melegség. Igazából, ha ez nem egy troll kérdés, hanem valódi, akkor kicsit primitív lehetsz, ha ennyiből melegnek hiszed akár saját magad, akár mást.


Ui.: A gyereket nem a gólya hozza!

2018. júl. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!