Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti hagynátok a barátnőtö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hagynátok a barátnőtöknek, hogy beöltöztessen lánynak és úgy szexeljetek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 4. 16:50
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Ezért is kedvelem a 20-30 közötti pasikat,sokkal nyitottabbak mindenre.
2018. nov. 5. 13:54
 22/46 anonim ***** válasza:
39%
A biszex illetve a biszex hajlamúak igen. De ez náluk érthető is. Egy hetero nyilván nem fog ilyenbe belemenni. Mi a szartól érezzem én magam férfinek - mert egyébként férfias külsőm van - ha nőnek öltözök? Semmitől. Ha valaki meg biszex, annak teljesen belefér, de ő meg ugye nem viselkedik kiváltképp férfiként.
2018. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Nyilván nem is kell férfinak érezned magad,nem csak ebből áll a szex.Egy nő is lehet domináns és te is lehetsz férfiként préda.Ez csak játék,de mindegy,nem akarom megváltoztatni a véleményed.
2018. nov. 5. 17:06
 24/46 anonim ***** válasza:
39%
Hát persze, férfiként érezzem magam nőnek ugye? Ébredj fel kislány...:) nem vagyok repedtseggű. De ha neked a nőies "férfiak" jönnek be, akkor szeresd azokat.
2018. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
"kislány"? :D
2018. nov. 5. 17:23
 26/46 anonim ***** válasza:
Azok álmodoznak mesébe illő dolgokról. Egy valódi férfi... ilyenbe még álmába sem megy bele.
2018. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk pár dolgot, egyrészt a szexuális irányultság attól függ, hogy kihez vonzódunk, és nem attól, kinek érezzük magunkat. Tehát attól, mert épp egy pasi női ruhát vesz fel, még nem változik meg a szexuális irányultsága, amúgy is ugyan úgy a barátnőjével fog szexelni.


A másik meg, hogy egy férfi nem attól férfi, hogy mindig ő dugja meg a lányt. Ezernyi más dolog van, amitől férfinek érezheti magát, lehet az életben is irányító szerepet kedvelő, ettől függetlenül az ágyban a szerelmével vagy szexpartnerével kipróbálhat különlegesebb, extrémebb dolgokat is. Ettől ő még ugyan úgy heteró férfi marad.


Ugyan ez vonatkozik azokra a férfiakra is, akik szeretik, ha nőnemű párjuk megujjazza, vagy felcsatolhatóssal megdugja őket, de egy férfitől, vagy egy valódi faroktól már undorodnak. Ők sem akarják soha férfivel csinálni, csak nővel, mert heterók.


Ahogy a leszbikusok is használnak felcsatolhatósat, mert ők is az ellenkező nemmel nem akarnak kapcsolatot létesíteni, és nem attól irtóznak, hogy feldugjanak nekik valamit. Nem azért leszbikusok mert nem akarnak szexelni, hanem mert a saját nemükkel akarják ezt átélni.


Szóval jó lenne, ha nem kevernénk a szezont a fazonnal állandóan, hanem utánaolvasnánk néhány dolognak, mielőtt azokkal érvelünk. Egyébként is felesleges olyant írni, hogy a "biszexek" biztos, mert a kategória heteroszexuális, hozzájuk szól a kérdés, nem a biszexuálisokhoz, vagy a homoszexuálisokhoz.

2018. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Igen utolsó.És amúgy meg pont azért is kérdezrem,mert kíváncsi voltam,hogy mennyire izgatna ez fel egy palit,főleg ha pl. lefogom és keményen meglovaglom így. :)
2018. nov. 5. 18:07
 29/46 anonim ***** válasza:
Egy hetero férfi nem öltözik nőnek, akármilyen extrém dolgokat próbálnak neki. Biszex férfinél teljesen érthető ha őt ez izgatja, de ő nem vallja magát heteronak.
2018. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Elég zárkózott lehetsz,szerintem kicsit el kellene engedned magad.Vagy túl öreg és vallásos vagy és ebben az esetben megértem.De tényleg csak elméleti kérdés volt,csak tudni akartam,hogy nyitottak-e pasik extrémebb helyzetekre is...és igen. :)
2018. nov. 5. 18:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!