Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki hogy csak 3x szexeltem? 21F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki hogy csak 3x szexeltem? 21F

Figyelt kérdés

21 éves vagyok de csak 3x szexeltem eddig, összesen 2 lánnyal. Barátnőm sosem volt.

20 évesen vesztettem el.

Úgy érzem hogy nem is fogok találni sosem normális kapcsolatot. Maximum néha nagynehezen alkalmit.

Pedig nagyon vágynék barátnőre (nem csak szex miatt).

Nagyon ciki hogy itt tartok? 😕


2018. nov. 4. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ciki!

Ne parázz ilyenen.

2018. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon ciki hogy még szűz vagyok és idősebb?:)
2018. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat nem egy világbajnok teljesítmény.

Egy normál korodbeli srácnak ez egy hétre lenne elég.

Ha két lánnyal összesen 3x szexeltel akkor valamit nagyon nem jól csinálsz, hogy egyik se akart többször. De ez van. Próbálkozz gyakorolj és legyél figyelmes.


De hogy vigasztalja lak is én meg egyszer se szexeltem és 35 vagyok. Szóval hozzam képest nagymenő vagy! 😅😅

2018. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a kérdés mindig az, hogy tettél e valamit azért hogy barátnőd legyen, azon kivül hogy facebookon irogatsz csajokra mint a többi idióta?
2018. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szuper vagy nekem nem jött össze 28 éves koromig akkor is volt egyszer de azóta semmi 30/F
2018. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!