Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ciki hogy csak egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki hogy csak egyszer szexeltem, pedig már 21 éves vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom a szexre de nem tudok találni egy lányt sem. Leginkább csak szexelni szeretnék, de persze barátnőnek is örülnék.

Rengeteg netes helyen próbálkoztam de nem találok senkit :(


Ciki ez?

21f


2018. júl. 14. 10:51
 1/9 anonim válasza:

Haver csak akkor Ciki ha annak érzed :D Ilyen idős embereknél lányoknál és fiúknál is inkább már komoly kapcsolatra koncentrálnak mint egy alkalmi kapcsolatra persze vannak kivételek amikor ennyi idősen is össze fekszenek minden jött menttel.. Fiatal vagy menj el szórakozni bulizni ology fel kicsit biztos fogsz találni olyan lányt aki tetszik. És ha nagyon vágysz a szexre és van pénzed el lehet

menni örömlányokhoz is.

2018. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne a korosztályoddal próbálkozz, hanem még gimisekkel. A korosztályod a 25-28 éves pasikra bukik.
2018. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy guminőt.
2018. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ilyen idős embereknél lányoknál és fiúknál is inkább már komoly kapcsolatra koncentrálnak mint egy alkalmi kapcsolatra"


21 éveseknél? Te kicsit rossz dimenzióba vagy.

2018. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1-es: Kicsit el vagy tévedve. 25 fölött kezdődik az a kor, amikor már komolyabbra koncentrálnak.


Kérdező: Aki abban lát menőséget, hogy minél több nővel szexelt, annak ciki.


Ha nagyon vágysz a szexre, javaslom, az idősebb korosztályban (30-as, 40-es) próbálkozz. Ők tapasztaltabbak, és sokkal hálásabbak, mint a kis tizen, meg korai huszonévesek. Jó élmény lesz, hajrá! :)

2018. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de neked nyilvánvalóan rossz. Próbálj rájönni, mi lehet a sikertelenség oka!
2018. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki
2018. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mikor en voltam 21 eves az en korosztalyom szinte 100% a már jegyben járt 16 éves koruktól , csak en voltam szingli

41/ nö

Most is az vagyok

2018. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 21 voltam mikor elvesztettem és addig nem éreztem cikinek. Egyáltalán nem görcsöltem rajta. Nyilván mindenki tudta és senki se tartotta cikinek a környezetemben. Csak a lányok furcsállták, hogy "ilyen jó pasi miért nem falja a lányokat", de pont ezért be is jött nekik a dolog. De én mondjuk nem is csak szexelni szerettem volna. Komoly kapcsolat is lett az elsővel. Eltelt kb. 10 év és azóta csak néhány partnerem volt és sok szünettel. Alapból ezt sem érezném cikinek. Az ember felfogásától függ, hogy mi a ciki. De érdekesnek találom, hogy ma kb. mindenki aki szűz csak szexelni szeretne és szűz létére úgy beszél és olyanokat ír, mint egy igazi *******, aki évek óta csak meghágja akit tud. Az én időmben se mindenki kapcsolatra ment, de bőven a fele a kezdő fiúknak nem abban gondolkozott, hogy kéne már szexelni, hanem de jó lenne ha lenne egy barátnőm! Megváltozott a világ. Bár ez a szintű mentalitás alól a lányok sem kivételek
2018. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!