Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmúlik a barátnőm menstruá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmúlik a barátnőm menstruációja akkor miért jön meg megint ha megujjazom?

Figyelt kérdés
Először akartunk volna szexelni a barátnőmmel. Aznap múlt el neki a menstruációja. Este mikor megujjaztam akkor megint elkezdett vérezni. Másnap megint ugyan ez történt. Mi lehet ennek az oka? Valamit rosszul csináltam?nagyon óvatos voltam,hisz ez lett volna neki az első szeretkezés. Miért indul el neki fojton a vérzés ha megujazom? Egy ideig megvan neki és egy pár óra múlva megint elmúlik neki. Csak komoly válaszokat kérek. Köszönöm. U.I(bocsi a hejesírásért de nem tudok rendesen magyarul)
2018. nov. 3. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A vérzés 3-7 napig tart,s ezután még van egy 3-4 napos regenerálódási időszak!

Ha nem a körmöddel sértetted fel. Akkor csak a fent leírtak lehetnek.

Ilyenkor nagyon érzékeny a hüvely egésze.

Türelem!

2018. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakori eset közvetlenül a menstruáció elmúlása után. Egy pár napig, ha mechanikai hatás éri a hüvelyt belülről, könnyen vér távozhat. Nem a menzesze jött vissza, csak vérzik. Ennyi történt.
2018. nov. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. nov. 4. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!