Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menstruáció közbe milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció közbe milyen a szex? Jobb érzés? Érzékenyebb a punci? Görcs oldó? Pasik. Nem zavar a vér?

Figyelt kérdés
Nem mertem még ki próbálni.

2018. nov. 2. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Jobban csúszik!😂😂😂
2018. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz még nem szexeltem így, de az önkielégítés jól szokott esni: jobban is kívánom, meg görcsoldó is.

19L

2018. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

A menstruáció közbeni szex olyan mint a másik, csak véresen komoly! :-)

A csajok menstruációs görcseit csökkentheti.

A vér ha nem túl sok, akkor nem igazán csúszik, (ragad, tapad,) tehát síkosító nem árt! Engem nem zavar a vér, de előtte, utána alvázmosoás van!

F

2018. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra.
2018. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Görcsoldó hatása van az orgazmusnak, viszont a behatolás fájdalmas lehet ha annyira erősen görcsös állapotok uralkodnak.

Én nem szeretek ilyenkor szexelni, azt se igazán szeretem ha ilyenkor hozzám érnek. Nem igazán szeretném a menstruációt véres komolyságában férfi elé tárni. A vége felé amikor a libidó visszatér de még minimális vérzés van akkor is maximum az önkielégítés az ami belefér.

Feszélyez a menstruáció a szexualitás tekintetében.

N

2018. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az exem erre mindig azt mondta egy jó katona vèrben is hatcol;)
2018. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Görcsoldó hatása van és sokszor érzékenyebb is a punci, főképp, ha a 3-4. napon vagyok. Egyébként tényleg jobban csúszik, és sokszor élvezetesebb is néhány póz, mint ha nem menstruálok (pl. lovagló), de néhány póz ki van lőve (pl. kutya). Az én barátomat speciel nem szokta érdekelni a vér, nyalni is szokott meg minden. (Pedig fogamzásgátlót szedek, úgyhogy nem használunk óvszert, de ő sosem csinál belőle problémát... Sőt, ő hozta és hozza fel általában.)
2018. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!