Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan élvezek el szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élvezek el szerintetek ilyenkor? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A hüvelyem környékét izgatom, de csak a bejáratot, és ott érzem valahol hogy elélveztem. De ugyanakkor úgy az egész puncimba is érzem hogy elélveztem. Akkor ez hüvelyi vagy csiklói orgazmusnak számít?

2018. okt. 31. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a hüvelyed izgattad, akkor hüvelyi. De még nagyobb hatást érhetsz el, ha a csiklódat is simogatod közben, úgy még jobb. Nekem csak így megy.
2018. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a hüvelyi orgazmust el lehet érni külső izgatással is?
2018. okt. 31. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp összeszorul a hüvelyed, akkor is, ha a csiklód izgatod.
2018. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

A legújabb kutatások szerint a nőknek is csak "egyféle" orgazmusok van, akár a férfiaknak.

A csiklónak csak a 2%-a látható, a többi a szeméremtest belsejében van, izmok veszik körül. Hüvelyi izgatásnál is lényegében a csikló kapja az ingerlést, sőt még anális szexnél is közvetetten.

[link]


[link]

2018. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2018. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A legújabb kutatások szerint a nőknek is csak "egyféle" orgazmusok van, akár a férfiaknak."


Gondolom, aki pusztán a mellbimbói stimulálásától elélvez, annak is közvetett csikló orgazmusa van.


(Csak még keresik rá a brit tudósok a választ, hogy hogyan. xD)

2018. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
U én ezt az érzést tudom.. Valami isteni de nagyon különleges is.
2018. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam sokáig, de valószínűnek tartom, hogyha biztos vagy abban hogy ez volt az, akkor csiklói. Függ attól is hogy bevontad a csiklódat is közben vagy csak hüvelyen keresztül esetleg G pontot ingerelted. Próbáld kitapasztalni🙂
2018. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!