Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában csak a body boulder...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában csak a body boulder testű srácokra élvezek el. Nők, nektek sikerül nem a külső ideálotokra is elélveznetek?

Figyelt kérdés
Ezt, hogy lehet megváltoztatni, hogy átlagosabb kinézetűekre is felizguljak?
2018. okt. 5. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerj meg valakit. Ha elcsábít, beindítja a fantáziádat a dumájával, onnantól kezdve nedves lesz a bugyid, ha csak rágondolsz.
2018. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
...vagy ismerkedj konditeremben.
2018. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a bodybuilder testű srácok jönnek be a legjobban. Nem mondom hogy más test nem, de rájuk sokkal jobban felizgulok.
2018. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért attól is függ, hogy kinek mit jelent ez a body builder alkat. Tehát már az átlagos méretű és sportos alkat is ide tartozik, vagy csak a nagy darab, nagyon kigyúrt pasikra gondolsz.

Én nem szeretem a túl nagy darab embereket, de a sportos alkat nekem is bejön, persze ne 50 kilóval legyen sportos, olyan 80kg körüli pasik szerintem pont jók ha sportos a testük.

2018. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Olvastál már arról hogy a body boulderek tubusa általában vaktöltényt hordoz? És húzni lehet, de tolni nem?!....
2018. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A nem szálkás, hanem nagyobb tömegű, de izmos (nem hájas) srácokra gondolok. Egyszer valami feltöltött ide egy izomkepet, amin meg lehet mutatni mettol-meddig terjed a kategória. Nem talalom, de remelem, hogy értitek.:D
2018. okt. 10. 17:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten az ellenkezője jön be, amikor baromi vékony. És nem, másra még sosem tudtam elmenni.
2018. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a vékonyabb sportos testalkatúak jönnek be, nem a body builderesek
2018. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!