Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos testalkatú férfiként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos testalkatú férfiként, hogyan alakíthatok ki szexkapcsolatot élőben?

Figyelt kérdés
Mindezt úgy, hogy kommunikációs eszközök nélkül, átlagos keresetű férfiként, ha már meg van az elhatározás ha törik ha szakad összehozom.
2018. okt. 30. 12:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha meg nagyon nem megy akkor nálam a fizetős hölgy is opció, figyelembe nem véve azt ki tartja szánalmasnak.
2018. okt. 30. 14:40
 12/13 anonim ***** válasza:
Hármaskám te egy igazi pua bébike vagy. A nők álma tesa.
2018. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én átlagon ALULI külsővel rendelkezem, átlagon ALULI érzelmi intelligenciával, nagyon rossz a modorom is.


sokszor megaláztak az emberek, hogy ronda vagyok, hogy nem fogom SEMMIRE sem vinni az életben.


Csak ugye az emberek többsége valamiért képtelen felfogni, hogy ha valaki intelligens, az mit is jelent a gyakorlatban. Mindenki a menőséget meg a társadalmi elfogadottságot gondolja a siker zálogának, azzal kevesen számolnak, hogy az embernek kocka módon ki kell találnia hogyan működik körülötte a világ.


De ez érthető is, mivel a legtöbb embernek "helyén vannak az érzései" és abba a tévedésbe esik, hogy emiatt ő adottságilag érti az embereket maga körül és emiatt a civilizált világot is. Valójában meg fejlődésre teljesen képtelen.


De a kérdés témájánál maradva, nem kevés nővel voltam már, csúnyábbakkal is meg szépekkel is. Nagyobb részt internetes társkeresők segítségével. Bulikba is eljártam rengeteget, de ott nem kellettem senkinek.

2018. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!