Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos testalkatú férfiként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos testalkatú férfiként, hogyan alakíthatok ki szexkapcsolatot élőben?

Figyelt kérdés
Mindezt úgy, hogy kommunikációs eszközök nélkül, átlagos keresetű férfiként, ha már meg van az elhatározás ha törik ha szakad összehozom.
2018. okt. 30. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Magyarul egy gyáva kuka vagy és ronda, unalmas, szegény ember. A prostituáltat javaslom.
2018. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Én szexkapcsolatra csak izmos sportos 10/10 es magabisztos pasit választanék ha már csak szexről van szó
2018. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
2ik leirta amit kell én 10/10esre felfejlesztettem magam genetika,pénz,inteligencia megvolt ez csak igy meg. Ez adsz és kapsz alapon münködik csak az még tovább nehezitt hogy a nők csak kapni szeretnek:). 24F
2018. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1


Azt nem írtam.

2018. okt. 30. 13:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 a helyesírásodat is fejleszthetnéd.
2018. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

#5- pont ezt akartam írni :"D


Kiemeli, hogy intelligencia szükségeltetik a szexkapcsolathoz, de már az írásmódjából süt, hogy csak egy proli. Bár általában az ilyenek mondják magukra, hogy intelligensek...


Kérdező! Most mi van? Ismerkedj és kész... és a keresetnek mi köze van a szexkapcsplathoz? :D mi lenne, ha végre felébrednétek és nem csak a pénzéhes luvnyákat akarnátok megdöngetni?

Tényleg nem látok akadályt... ismerkedj, tudd meg, hogy az adott nőnek mik az igényei, úgy értem komoly kapcsolatra vágyik vagy akármi, aztán kész...


Én se vagyok egy gyönyörűség, mégis voltak szexkapcsolataim. Bár én nő vagyok, és nekünk állítólah könnyebb.

2018. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as! És felfejlesztetted az egoizmusodat is!
2018. okt. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

A szexkapcsolatok, alkalmi kapcsolatok pusztán az állatias vonzalmakról szólnak.

Ezekben a szituációkban azok a férfiak és nők vannak előnyben, akik pontosan tudják mit akarnak, és azt is, hogyan érjék azt el.

Ha valaki szexkapcsolatot akar, akkor el kell tudnia adni saját magát.

Ha Gézuka a gyárból, puhos testtel, semmilyen ruhában, olajos körmökkel, szótlanul, bambán támasztja a bárpultot, és megiszik egy pohár szódát, akkor ha Gézuka így folytatja, akkor az elkövetkező években is csak MarokMarcsa lesz az állandó “szexpartnere”

A csábítás művészet. Amihez jó kommunikációs készség, humorérzék és intelligencia szükségeltetik

Ha kiírtad a kérdést a gyakorira, akkor 100%, hogy fogalmad nincs arról, hogy kéne megszólítani egy nőt.

Márpedig ha “kommunikációs eszközök” híján vagy, akkor már most felejtsd el, hogy valaha szexkapcsolatod lesz

2018. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Szóval : alacsony , ronda, kövér , tanulatlan es csóró vagy ? Nincs esélyed a nőknél !
2018. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Alacsony, kövér biztos nem, a többi nézőpont kérdése.
2018. okt. 30. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!