Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor szakítanátok meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szakítanátok meg egy szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés

2018. aug. 1. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
ha elsárkányosodik a nő :)
2018. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha érzelmek keverednek a szex közé.
2018. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha mar nem erzem elegnek a szexkapcsolat kategoriat.
2018. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a másik fél többet szeretne én pedig nem.

Vagy ha nem lenne jó a szex.

2018. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Még mielőtt elkezdődne...😀
2018. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos nekem volt szexkapcsolatom és hamar is véget vetettem a kapcsolatnak.

Az első alkalommal mikor meg ismertem a srácot nevetve azt mondta csak vigyázak nehogy szerelmes legyek.

Hát nem lettem ő viszont jött azzal hogy aludjak nála meg menyek el vele strandra meg stb..

Mindég hivogatot hogy mikor megyek el el jön értem meg stb.

Mikor közöltem vele hogy vége akkor kb meg fél évig irkalt hogy találkozunk beszéljük meg látni akar stb.

Szóval ha csak szexet akarsz jobb csak 1v2alkalom után újat nézni..

25.N

2018. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló esetnél szakítottam én is meg, mint az utolsó, csak a nemek voltak felcserélődve.

Hiába hangsúlyoztam ki a csajnál, hogy csak szexet akarok, ő már jóval többet akart. Nekem is kezdte, hogy menjünk ide, menjünk oda, már közös nyaralást akart szervezni, stb. Elég durván össze kellett vele vesznem, hogy békén hagyjon.

2018. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem még sosem volt szexkapcsolatom. Hamar szerelmes lennék ha belemennék. Bár én nem tudnám elképzelni hogy csak szex legyen érzelmek nélkül. Olyan mintha örömlány lennék.
2018. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!