Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kevés szex egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés szex egy kapcsolatban, működik?

Figyelt kérdés

Párommal két éve vagyunk együtt, egy éve közös házban is élünk. Nem tudom leírni mennyire szeretjük egymást, de valami mégsem oke. Sosem voltunk az a pár akik minden alkalmat kihasználnak egy jó szexre. Amiota együtt is élünk, azóta meg aztán még annyira sem. Havonta 1 az fixen összejön, de sok kezdeményezésemet visszautasítja. Elég rosszul esik, és szerintem ez a mennyiség irtó kevés. Ha felhozom a témát, akkor sokszor terelgeti másfele, vagy annyit mond, hogy fáradt, sokat dolgozik stb. Hétvégén nem dolgozik, akkor sem történik semmi...

Hülyeség szakemberhez fordulnom vele?

Köszönöm

21L



2018. okt. 26. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a cipőben járok csak 25 èvesen. 2 ève együtt. Egy ève riktuló alkalmak, mára kb. havi 1, mert ő fáradt hozzá mindig. Mostanra èn már nem is kezdemènyezek, mert elèg volt a rengeteg visszautasításból. Valamint nekem nem is valami jó vele a szex, hisz nagyon inaktív, sokszor csak fekszik, oralisan is többnyire csak èn kènyeztetem ès pár perc alatt el is megy (pedig kontrollálom magam èa direkt miatta csak lassan mozgok).

Szerintem jobb nem lesz, sőt. Rèszben emiatt távolodom is tőle rendesen èrzelmileg. A szextől gyakran elmegy a kedvem ha beugrik, hogy milyen lenne vele, de maga a vágy megvan, de azt masztival vezetem le nap, mint nap.


Szakember szerintem fölösleges. Egy őszinte beszèlgetèssel többre mèsz. Más nem, te tisztábban fogod látni az okokat.

2018. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt enyhe túlzásnak érzem kijelenteni, hogy egy jó kapcsolat alapja a szex volna, de tény, hogy ha sokkal-sokkal kevesebbszer van, mint azt valamelyik fél igényelné, az megárthat. Egyébként ja, működhetne, ha neked is elég lenne a havi 1 alkalom. Így viszont nem.
2018. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is átéltem hasonlót, de én kb. 5 év után. Aztán vége lett. Igazából nem csak emiatt, de biztos, hogy ez is hozzá járult, hogy érzelmileg is eltávolodtunk egymástól.

Nem biztos szerintem, hogy megcsal, szerintem engem se csalt meg az exem, egyszerűen elmúlt köztünk a vágy és nem tudtuk visszacsinálni..

2018. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A palid ratyi
2018. okt. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!