Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kevés szex egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés szex egy kapcsolatban, működik?

Figyelt kérdés

Párommal két éve vagyunk együtt, egy éve közös házban is élünk. Nem tudom leírni mennyire szeretjük egymást, de valami mégsem oke. Sosem voltunk az a pár akik minden alkalmat kihasználnak egy jó szexre. Amiota együtt is élünk, azóta meg aztán még annyira sem. Havonta 1 az fixen összejön, de sok kezdeményezésemet visszautasítja. Elég rosszul esik, és szerintem ez a mennyiség irtó kevés. Ha felhozom a témát, akkor sokszor terelgeti másfele, vagy annyit mond, hogy fáradt, sokat dolgozik stb. Hétvégén nem dolgozik, akkor sem történik semmi...

Hülyeség szakemberhez fordulnom vele?

Köszönöm

21L



2018. okt. 26. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hülyeség szakemberhez fordulnom vele? - IGEN

Kevés szex egy kapcsolatban, működik? - NEM (2 ev mulva 2 er evente, 4 ev mulva 1 er evente)

2018. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

1/ Bocsi, de ha vissza utasít téged ott 100% hogy van egy harmadik személy IS.

2/ vagy nem vagy jó az ágyban és nem kíván, voltam olyan nővel aki egyáltalán nem csinált semmit sem de én vagyok a férfi és én vezettem ot.

Én minden nap kívánom , ha a tükör előtt all és olyan ruha van rajta v zuhanyzik ill törököt ok éppen. Tulajdonképpen bármi föl tud húzni engem akkor már készen állok a szexre.

2018. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Nem kívàn, és ezen senki nem tud vàltoztatni. Hagyd el ha normàlis életet akarsz...
2018. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ő soha nem is kezdeményez??!! :(

Előző is én voltam.

2018. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Edina 8103 ***** válasza:

Az nem jutott,eszedbe lehet megcsal!!!???Mert van olyan,hogy tényleg fáradt stb,de mindig a kifogások!!!!!Meg adsz neki minden sex terén???

37/L

2018. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagy.

2 éve vagytok együtt, de már nincs szex.

Szerinted?

A szerető is fölösleges, mert hamar ráfogsz jönni, hogy ennek semmi értelme.

2018. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Az kemény. Nincs értelme így. Vagy szakember vagy vége kellene legyen. Ha napi hármat szeretnél, akkor írj :)
2018. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nos, mi 5 éve élünk együtt a párommal és 2-3 havonta van egy szex. Na AZ a kevés! Csak a különbség, hogy mi a 40-hez közelítünk. Nálad 21 évesen a havi egy az irtó kevés!

Ha nem tudsz vele beszélni, akkor forduljatok szakemberhez, mert ez képes megölni a kapcsolatot!

2018. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A szex egy jó kapcsolat alapja. Akárki akármit mond!! 14eve élünk együtt mi is 40esek vagyunk de nálunk minimum heti 5 együttlét van. Van hogy spontán egymásnak esünk. A havi vagy 2 havi szex van ott valami nincs rendbe. Én meg most is úgy kívánom a párom mint az elején s a jelek szerint ő is így érez.
2018. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hagyd el! Jobb már nem lesz!
2018. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!