Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti lefeküdnétek 60 ezerért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek 60 ezerért olyannal, aki nem jön be annyira?

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 21:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
90%
Inkább meghalok.
2018. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
39%
60.000 elég kevés, hogy cösves bánatokkal csinálja valaki. 600.000 -t már megértenék.
2018. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
51%

Én sokat rettegtem attól, hogy egyszer olyan élethelyzetbe kerülök, hogy nem lesz pénzem a fűtésre vagy a kutyáim betegségeire (ahogy idősödnek, egy-egy komolyabb probléma százezreket elvisz). Igazából legjobban soha nem magam miatt féltem, hanem a kutyák miatt. 15 éve. Hamar egyedül maradtam, nincs támaszom, nincs szülői háttér. Ez huszonévesen iszonyú teher volt, ma már sokkal jobb a fizetésem, de sokat félek így is, mert egyedül nem tudnám a teljes rezsit állni most se. Szóval megfordult a fejemben az évek alatt, hogy ha azon múlna mondjuk a kutyám élete, beállnék-e prostinak. Rövid úton megbeszéltem magammal, hogy felesleges ezen agyalni, mert nincs mellem:)

De amúgy azt gondolom, lenne olyan élethelyzet, amikor megtenném.

2018. okt. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
24%
Férfiként mondom, hogy nincs az a nő, akinek 60 ezret fizetnék, hogy lefeküdjön velem. Nem ér annyit az egész.
2018. okt. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
73%
Vagy ingyen, vagy sehogy.. Számomra abban nincs semmi élvezet, hogy valaki csak a pénzért teszi meg és nem fogja élvezni. Nekem kell az, hogy amit teszek, azt a másik élvezze is.
2018. okt. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
16%
Én is ennyit szoktam fizetni :)
2018. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Akit akarsz válasza:
32%
Én lefeküdnék persze
2018. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
55%

#6

Ingyen is megölelnék szomorú huszonéves srácokat. Kérdés, hogy nekik elég jó lennék-e ahhoz, hogy éljenek a lehetőséggel. :D

Amúgy mire kell ennyire az a 60 rugó?

2018. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
39%
Na itt egy újab ócska,buta k.urva. Kérdező: Ne a pi.náddal akarjál már pénzt keresni,hanem erőltesd meg magadat,tanulj, végezz el egy egyetemet és dolgozz meg a pénzért. Gyomrom kifordul milyen hulladék lények élnek köztünk,és az a legszomorúbb,hogy fel sem fogjátok mennyire hulladékok vagytok.
2018. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
51%

Sosem szexeltem pénzért, fogalmam sincs, menne-e élesben, de én nem tudom elítélni azokat, akiknek belefér. Az, aki szerint probléma, hogy a prostik nem szenvednek meg a fizetségért rendesen, remélem, mélységesen megvetnek mindenkit, aki életében adott már fel lottót (főleg ha még nyert is), vagy ha örökölnének vagyont, eladományoznák azt az utolsó centig, elvégre ők nem tettek érte semmit, csupán szerencséjük volt, és micsoda erkölcstelen hulladék már az, aki ki meri használni a kínálkozó lehetőségeket az életben. A másik kedvenc érvem a "pénzzel rá lehet venni bármire, pedig amúgy nem is feküdne le azokkal az emberekkel". Ja, mert mondjuk aki vécét pucol, utcát seper, takarít, vagy árufeltöltőként dolgozik, az nyilván szenvedélyből, színtiszta hivatástudatból végzi a munkáját, még véletlenül sem a havi fizuért, de nem ám.

Mindezt természetesen csak azért írtam le, hogy engem is 0%-ra tudjatok pontozni. :)

2018. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!