Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti élvezitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti élvezitek, ha elveszitek egy srác szüzességét?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak fordítva izgató és valamilyen szinten felemelő érzés?
2018. okt. 23. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak a fiúknak annyira nagy szám
2018. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi különös, nem élvezem jobban mint egy nem szűz pasival.
2018. okt. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem élvezném, sztem ez csak a férfiaknak olyan nagy szám. H ők taníthaják be elsőnek a csajt.
2018. okt. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ez nem arról szól, hogy "betanítják".

Azt mondják a nők a romantikusabb lélek, de lehet nem?!

Ez arról szól (szerintem), hogy a férfiaknak megtisztelő érzés, ha egy lány nekik "adja oda magát" először.

Hiszen, ha nem r--ancokból indulunk ki, akkor ez egy viszonylag nagy/komoly dolog.


Azt hittem a nők is értékelik ezt, de úgy tűnik, hogy ha sok lánnyal voltunk az is baj és ha szűzek vagyunk az is baj, mert tapasztalatlanok vagyunk.

Mi a megoldás akkor?! :D

2018. okt. 24. 09:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi extra.
2018. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt senki sem mondta hogy baj ha szűz egy fiú, csak azt mondtuk nincs benne semmi különös. Szerintem ez nem azt jelenti hogy baj vagy emiatt ott hagynánk.

Az viszont már tényleg nem jó ha sok nővel volt, olyannal én nem lennék.

2018. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem. Persze így iszonyat rövid lesz a szex, de utána le küldöm hogy folytassa
2018. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!