Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt mondta egy lány, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta egy lány, hogy nem élvezte velem a szexet, mert szerinte kicsi a péniszem. Szerintetek is kicsi?

Figyelt kérdés

Neki sem volt tökéletes teste pedig, de én nem mondtam rá bántót, mert erről senki sem tehet hogy milyen teste van...


Ha nagyon merev akkor 15 cm a hosszúsága, és a szépessége pedig 4.5 cm.


Szerintetek?


2018. okt. 14. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Az csöppet sem kicsi! Sem hosszúságra, sem vastagságra. Engem a 12cm es pénisz is ki tudott elégíteni.
2018. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Elméletileg nem kicsi, gyakorlatban viszont messze nem elég egy olyan lánynak (felesleges hogy ámítsalak mert ilyen sajnos van), aki tartósan +17/5-ös méretű pasikkal volt számos kapcsolatban. És még az a méret sem kimondottan ritka, hiszen 10-ből 2 pasinak simán van 17-19 körüli 4,8-5 cm vastag pénisze. Én eddig kb 15 pasival feküdtem le és közülük legalább 4-nek minimum ekkora nagy volt. Élvezni természetesen élveztem, de nem ez volt a legfőbb szempont egy-egy kapcsolatban (max csak egyéjszakás kaland során volt fontos). De ez nem okozhat problémát, inkább próbálj összejönni egy nagyon szűk lánnyal és őt nem fogja érdekelni. Ilyen is van még ha nem is olyan gyakori. Nem minden nő ugyanolyan anatómiailag. Tudom ez a kísérletezés nem mindig jön össze, de próbálkozni kell még ha az önbecsülésed csordul is ezáltal (aminek amúgy nem szabadna megtörténnie). Ne add fel!

26/N

2018. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Minden nőnek más méret az ideális, de sztem sem kicsi.
2018. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Háát nem Mert a Magyar átlag 15cm körüli, nekem 17cm körméret pedig 13cm..
2018. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kicsi, de a nők mérete sem egyforma. Ismerek olyan csajt, akinek csak az extra méret okoz örömet.
2018. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pedig a szélessége (amúgy a hosszúsága is) bőven elég ahhoz, hogy élvezetes legyen. Szerintem inkább a mozgással/ritmussal volt gond, nem volt meg az összhang köztetek. És mivel ezt nem merte kimondani, könnyebb volt rossz megjegyzést tennie rád.


N/20

2018. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kicsi.
2018. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja kicsi!!
2018. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra azrr kíváncsi lennék, hogy milyen volt neki a viszonyitási alap. Szóval volt e már nagyobbal. Szerintem nem, csak simán bántani akart. Amúgy meg ha nem élvezte és mégis csinálta, nem szolt semmit, az őt is minősiti
2018. okt. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Inkább idétlen voltál és azért nem jó neki.

Nem tudod jól használni, nem tudod kielégíteni a csajt.

2018. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!