Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért okoz szomorúságot és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoz szomorúságot és kellemetlenséget?

Figyelt kérdés

- kicsi a péniszem


- ha látok egy lányt akkor rögtön elszomorodom mert labdába sem rúghatok


- ha fényképeken nézek meztelen lányokat csak tovább tudatosul bennem, hogy ilyenben nekem sohasem lesz részem


És még sorolhatnám.



2018. jún. 23. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Mert önbizalom-hiányos, depressziós alkat vagy. Változtass ezen és minden happy lesz.
2018. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

"...ilyenben nekem sohasem lesz részem..."


Vannak fizetős lányok.

2018. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez is igaz.
2018. jún. 23. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyel nekem is van olyan lány aki a büdös életbe nem lesz az enyém csak fantáziálok róla hogy milyen is lehetne vele a sex de el kell fogadom a valóságot pedig nekem nem kicsi a péniszem
2018. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Semmiképp sem önbizalomhiányos, hanem öntudatos. Pl. miért kellene odamennie buzgó önbizalommal, rohadó fogakkal egy férfinek egy nőhöz.

Másik meg, miért kellene összejönnie olyannal, aki neki nem tetszik? Lehet csak bomba nőkbe tud szerelmes lenni. Jöjjön össze egy olyan nővel akit nem szeret, aztán késelje meg?

2018. jún. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!