Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostizás előtt mennyivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostizás előtt mennyivel érdemes kiverni?

Figyelt kérdés

Tehát ugye ha már fizetek akkor nem 1 percig akarom csinálni. Ezért ki kellene verni előtte. Viszontha kiverem akkor elszáll a gondolat hogy elkéne nézni egy lányhoz. De még ha meg is beszélem magammal hogy elmegyek akkor is. Akkor azért fel kéne már állnia. És kétszer is elsüljön. Kb hány órával előtte? 2-3-4?

Valamint "félelem" ellen mit lehet tenni? Tehát voltam már több lánnyal is. Prostinál is voltam már kétszer is. Mégis olyan érzésem van mielőtt felhívnám hogy tiszta ideges leszek meg parázok... Pedig ezek a lányok ezt vállalták. Olyan minta bemennék a boltba és levennék a polcról egy terméket,. Mégis eléggé feszült hangulatba jövök. Ti hogy vagytok vele? Milyen tanácsokat tudnátok adni? Köszi a választ. 20f


2018. okt. 12. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért vernéd ki?Beledurrantasz az arcába és jöhet a második menet.
2018. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Dobj le két három töményet igyál rá egy sört aztán go
2018. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács,hogy annyi pénzt vigyél magaddal,amennyi a szolgáltatáshoz kell.

A másik szabály,ha nem tetszik az áru,akkor lépj le.

Miért fizetnél olyanért,ami nem tetszik?

Arról nem is beszélve ,hogy 20-30 nő is vár rád rajta kívül,nem kell az elsőnél leragadni.

2018. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Alkohol kihúzva.

Az a helyzet hogy én már az orálnál elmegyek. Utána várni kell azért egy kicsit. Volt amelyik addig megmaszírozta a hátamat meg ilyesmik. Aztán jöhetett a következő menet. Ami kb 5-6 perc.

Másik prostinál meg úgy jártam.. az átvert.. telefonba azt mondfa hogy 15-20. Majd megbeszéljük a pontos árat. Felmentem hozzá. Azt mondja ő úgy szokta hogy tegyek le 20-at. Aztán majd látjuk mi lesz. Aztán ha hamarabb végzünk vagy valami akkor ad vissza. Sántított nekem a dolog. De mondom jól van. 18 ezret vittem csak be magammal. Szóval a 18-at leraktam. Leszopott meg seggbe dugtam. Itt tovabb bírtam azért. Orálnál nem mentem el. Kb 5 perc volt az első menet. Vagyis nem is mentem el benne. Hanem már mikor ő is érezte hogy mindjárt. Akkor lerántotta a gumit és a melleire hagyta menni. Azt kb el is küldött. Nem adott vissza pénzt. Kb 15-20 percet voltam nála összesen. Szóval ebből is tanulva hogy ez picit átvert. Nem akarnék odamenni úgy hogy már az első menet megvan aztán mehetek is...

2018. okt. 12. 18:17
 5/7 A kérdező kommentje:

Itt a környéken 50 km es körzetben van kb 10-12 nő. Szoktak cserélődni. Meg távollenni. Aztán pár hetente havonta vannak itt a környékben. Kb 2-3 szokott lenni akihez elmennék. De most már csak olyanhoz ahol vannak értékelések. Az átverősnél le voltak tiltva az értékelések


Akit kinéztem annál van 5-6 értékelés. Mind pozitív jellegű.

2018. okt. 12. 18:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt eddig is úgy tettem hogy max 20 ezer legyen nálam. Aztán minél kevessbb érték. Telefont se vinném be. De mindg azt kérik hogy hívjam a kapuból. Autókulcs még. Azt ennyi
2018. okt. 12. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pozitiv ertekelese az se jelent semmit, azt tud krealni maganak is vagy megker embereket irjanak rola jokat. Ha prostizol akkor kockaztatsz es minden a szerencsen mulik. Mivel nem hivatalosan fut a dolog reklamalni sem lehet.
2018. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!