Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire érdemes kevésbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes kevésbé tetsző lány társaságát keresni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy valószínűleg nem szép dolog, de olyan nővel nem sikerül semmire jutnom, aki igazán tetszik. Jó, persze magam sem vagyok egy Adonisz, de ettől még sok nő van, akit magamban nemtartok szépnek. Viszont akit nem tartok vonzónak nem is érdekel annyira, így kevesebb energiát fektetek az ismerkedésbe. Nyilván ezt nekik nem mondom meg. Mennyire érdemes lejebb adni?
2018. szept. 27. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem érdemes.
2018. szept. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
De abszolút érdemes. Csapassad.
2018. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Én nem vagyok szép, de soha nem adtam lejjebb. Bár én nő vagyok, nem tudom, hogy ez számít-e.
2018. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Akit nem tartasz vonzónak azzal minek ismerkedsz?
2018. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Időpazarlás, mindkét fél részéről
2018. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Ez csak a szexkapcsolat kategória lehet! Alapvetően tetszeni kell a lánynak! /fiúnak! Valaminek lenni kell a másikban ami megfog, szem, a kis gödröcske az arcán, a becéző szava!

A szépság általában múlandó!

2018. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Az ilyen csajok jellemzően úgy csúsznak be, hogy buliból egy-két ital után viszi őket haza az ember. Aztán ha szűk a p..nája és ápoltságával sincs baj, akkor újabb szextalikat beszél meg vele az ember. Ennyi energiát megérnek.
2018. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem tetszik, miért hülyíted?

Fordított esetben jól esne neked?

2018. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Tapasztalatból mondom, hogy nem igaz az, hogy kevèsbé szép lányt könnyebb meghódítani.
2018. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem etikus, nagy kicseszés a lánnyal, aki azt hiszi komoly kapcsolat van alakulóban. Egy kapcsolat valamennyire mindig aszimmetrikus, de ha eleve már így mész bele, mit fogsz mondani egy-két év múlva? Ráunsz, elkezd idegesíteni, ő meg szegény érzi és próbálna még jobban a kedvedre tenni.

Ha mindketten tudjátok, hogy csak futó kapcsolt lesz akkor talán, de akkor meg minek? Hogy egy újabb strigulát húzzon be az ember a noteszébe? Összességében nem látok benne nagy fantáziát. Amúgy meg ne hidd, hogy könnyebb préda egy kevésbé szép lány! Én a helyedben inkább összeszedném magam és arra gyúrnék aki igazán bejön! Nem szabad egy két kudarc után feladni!

2018. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!