Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a pasi, aki nem szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a pasi, aki nem szeret nyalni, az kifejtené, hogy miért nem?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból érdekel,hogy férfiaknál milyen okai lehetnek.


Köszi


2018. okt. 12. 11:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Elfárad az álkapocs ettől a mozgástól.
2018. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Aaaah szegeny #1 hogy sajnallak > de nekunk nem farad el a szopaskozben ugye ?
2018. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Igaz én nem vagyok ilyen, de haveri körből egyet tudok, aki picit kényes, őt maga a hüvelyváladék zavarja, mert hogy nyúlós ragacsos, azt ő nem akarja a szájába.

Ezen kívül még el tudom képzelni, hogy van olyan, akinek az íze nem tetszik.

2018. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Én is tudok példát mondani a baráti körömből; Ő például azzal indokolta, hogy sem az állaga, sem az íze nem jön be, úgyhogy inkább öklendezni tudna egy idő után... Mondjuk demokratikus, sosem várja el, hogy egy nő leszopja 😁
2018. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Legjobb amikor a pasik azzal jönnek hogy furcsa az állaga meg elfárad a szájuk... mert nekünk nem amikor cumizunk
2018. okt. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Azert ez meglepo szamomra hogy vannak ilyen pasik... en imadom csinalni, az egyik legjobb resze a szexnek.
2018. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

én férfiként szánalmasnak tartom hogy vki azért nem nyal csajt mert fárasztó, vagy mert nedve van...

nekem mindig alap dolog volt az orál is. Igen van hogy fárasztó, vagy nagyon fárasztó. De nem tart örökkévalóságig ha módszeresen csinálunk néhány puszis, csókos, benyalós bejátszásokat néha 69nél. vagy ujjazni közben. Mindent megér amikor elélveztetett nő van a környezetemben

2018. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
hasonlóra okokra gondoltam amúgy,ugyebár az íze már akinek,meg hogy nedves,dehát a sperma az meg úgy gondolom,mindent überel :) Annál "furcsább" állagú,ízű és szagú dolog nem igen van :)
2018. okt. 12. 12:19
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
túl macerás, kevés eredménnyel. Inkább előveszem TurbóRezgő 2000-et és máris jönnek az orgazmusok
2018. okt. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
az korrekt,ha akkor a pasi sem kéri,hogy szopják le
2018. okt. 12. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!