Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan pasi, aki rád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan pasi, aki rád akarta erőltetni a BDSM-et?

Figyelt kérdés
2018. okt. 11. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Aha... megmondtam neki, hogy csak akkor ha én is kiélhetem a kis perverzióm és egy jó méretű dildóval matathatok a popójában tövig paprikakrémmel meglocsolva...

Akkor sikerült felfognia, hogy amit Én nem akarok, azt neki nem kell erőltetni.

2018. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Inkább én erőltetem rájuk :D
2018. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezt annyira utálom, ha valaki ráakar erőltetni a másikra olyat, amit nem szeretne. Remélem nem tetted meg a kedvéért.
2018. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen pasim, h nagyon erőltetni akarta, én mondtam h nem annyira, de ő csak nem szállt le a témáról, és évfordulóra valentin napra mindig ilyeneket vett, h bilincs, póráz, szájpecek stb. Aztán egyre többet nyaggatott, h ki se próbáljuk őket, mondtam h először próbáljuk ki rajta. Végül belement, ráadtam a szájpecket, meg mindent, elkezdtem izgatni meg amit a srácok ilyenkor elképzelnek, aztán hirtelen abbahagytam, és olyan szinten elvertem a s .ggét ahogy csak bírtam (bevallom kicsit túllőttem a célon). Utána otthagytam 2 órára. Aztán visszamentem mondtam h mostmár elengedem de nem engedtem el és még kapott a s .ggére, akkor már szenvedett rendesen. Aztán azzal a feltétellel engedtem el h soha többet nem hozza fel a bdsm témát. De akkor már gondoltam h szakítás lesz ebből. Pár napig alig tudott leülni, és meg se nagyon szólalt. Vártam h mikor mondja h pá, erre megkérdezte h mi lenne ha megismételnénk. Mondom esélytelen. De igazából rájött ő is meg én is h kicsit én is élveztem ezt az oldalt. Aztán egyik nap meglepett ajándékokkal, anál plug meg csipeszek... akkor már tudtam mire megy ki a játék... úgyh azóta ő a szubmisszív én meg a domináns és így már élvezzük mindketten. Néha ő mondjuk kevésbé, ilyenkor meg is kérdezem tőle h nem bánja e hogy akkor belement a dologba h ő lesz a szub. Meg azzal szivatom h nem bánja e h így már sose lesz a domináns oldalon (még a szexben sem hagyom h felül legyen).
2018. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, de nem kellett erőltetni.:)
2018. nov. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!