Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz hogy a pénzes, jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a pénzes, jól szituált fiatal roma férfiak nagyon jók az ágyban?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat irjatok légyszives.

2018. okt. 9. 14:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Egyik 30 éves lány barátom szetint tüzes, szenvedélyes szeretők,nagyon igényesek, ott nincs büdös cipő koszos ruha,reggel este tusolás van, de tudd, hogy nagyon agresszívek, ha valami nem úgy van ahogy elképzelték(saját szememmel láttam afolttokat). A házimunkát 110%ban neked kell végezni és ha tradicionális a családfő akkor te nem űlhetsz a férfiakkal egy asztalhoz. A hölgynek 2 partnere is volt az egyik 3 a másik 1évig tartott. Neked kell dönts, király szex cserébe rabszolgaság..
2019. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó a választ. Kapcsolatot nem szeretnék velük, csak a szexuális része érdekelt.
2019. febr. 13. 12:51
 23/24 anonim ***** válasza:
nem.
2019. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Én csak egy ilyet ismerek! Kérdezd meg Mága Zoltán hegedűművészt!"


Erről inkább a roszzlányok.huról kérdezze meg az egyik csajt. Ő többet tudna mondani. Voltam vele egyszer, és ő mondta hogy volt nála a fent említett hegedűművész.

2019. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!