Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz hogy a pénzes, jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a pénzes, jól szituált fiatal roma férfiak nagyon jók az ágyban?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat irjatok légyszives.

2018. okt. 9. 14:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%

Mi az összefüggés alapja? A pénztől és jól szituáltságtól ügyesebb lesz vagy mi?

Szerintem csak róluk nagyobb a tapasztalat nem romák körében, mint más roma férfiakról.

2018. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%
Igen főleg azért mert pénzesek.
2018. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Ezt melyik tudományos szaklapban olvastad?

Bődületes primitív gondolkodásra vall, ha valaki egy bizonyos tipusú embercsoportot teljesen egy kalap alá vesz, mintha annak a csoportnak a tagjai teljesen egyformák lennének.

Mellesleg a romák kultúrájára jellemző, hogy szinte semmibe veszik a nőket. Ezáltal nyilvánvaló, hogy nem arra törekednek, hogy a nő élvezze a szexet

De ahány ház, annyi szokás. A szomszédunkban lakó roma családban a feleség “hordja a nadrágot”.

Nem attól lesz valaki jó az ágyban, hogy ennyi vagy annyi pénze van

2018. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Mivel a kerdes sem normalis ,igy a valaszadas is nehezkes ,lasd az elozo hozzaszolokat !
2018. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Ez szín tiszta matek. Pénz+cigó=automatikusan tudja hol a g pontod
2018. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy a "jól szituált roma" milyen diplomatikus kifejezés arra, hogy büdös cigány aki az én adómból fizetett segílyen élősködik. Könnyű ingyen pénzből jól szituáltnak lenni ha más dolgozik meg érte.
2018. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
6-os: pont azért irtam hogy jol szituált, mert olyanokra gondolok akik nem segélyen élnek. Gyönyörű nagy házaik és luxusautóik vannak. A család feje többnyire egy komoly üzletember. Tudom hogy kevés az ilyen, de én erre gondoltam a kérdésben.
2018. okt. 9. 14:42
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

Komoly üzletember XD


Sok diplomás üzletberek akik kőkeményen megdolgoznak a pénzükért, ami még véletlen sem illegális bizniszekből van XD


Kérdező, te aztán szórakoztató egy mókamester vagy.

2018. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%
Ők még az indexet is úgy símítják végig a propelleres bodzakombájnban, hogy beleborzong mind a hat henger, miközben diszkréten szól a mulatós.
2018. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom miből van a pénzük, de a lényeg hogy nem a segélyes putrisokra gondoltam a kérdés kiírásánál. És nem is a pénzük érdekelt, hanem hogy tenyleg olyan jók-e a szerelemben mint ahogy mondják roluk
2018. okt. 9. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!