Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal 3 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 3 hónapja vagyunk együtt, a szexuális életünk egyenlő a nullával, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az első hónapban naponta volt szex, sőt több órán keresztül, nagyon jó volt. Aztán felszínre került pár probléma aminek semmi köze a szexualitásunkhoz mert abban nincs hiba. Azt mondja azért mert feljöttek ezek a gondok ezért ő nem kívánja a szexet. Engem ez annyira stresszel, hogy amikor próbálok közeledni felé teljesen elutasít, mintha már megundorodott volna tőlem. Csók közben nem csukja be a szemét hanem nézeget jobbra balra. Szerinte ez semmit nem jelent, de én tudom, hogy azt jelenti ez ennyi volt, ő már nem tud rám úgy nézni mint az elején. Azt mondta ha a párkapcsolatában probléma merül fel akkor nem kívánja a szexet és ez nem miattam van. Beszélgettünk a problémákról de szerintem nem lett megoldva, sokszor belém köt apróságok miatt, már úgy érzem, hogy csak a hibáimat akarja látni. Az, hogy 2 hónapja nincs szex nagyon rossz hatással van rám, nagyon stresszes vagyok és már kedvem sincs ahhoz, hogy egyáltalán próbálkozzak nála, ez egy ördögi körforgás. Nincs szex, nincs motiváció a kapcsolat megjavítására, nincs motiváció, nincs semmi. Elvagyunk egymás mellett, azt mondja neki így egyáltalán nem hiányzik a szex, nem is kívánja. Olyan alapvető gondok vannak amik nem fognak 2-3 hónapon belül megváltozni, hiába teszek bármit, tehát ez azt jelenti, ha 3 hónap múlva megoldódik minden gond akkor lesz szex, vagy mégsem? Mi erre a garancia? Most úgy tűnhet, hogy ez a legfontosabb a kapcsolatban, de nem. Ez csak egy egészséges nemi vágy a férfi részéről.


26/F



2018. okt. 8. 11:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van valakije akivel dug.
2018. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok lelki problémát cipelek, sőt van, ami szexualitással kapcsolatos, mégsem vagyok ettől frigid. A hétköznapi problémák nem ürügyök arra, hogy ne kívánjon, ne okozzatok örömet a másiknak. Semmi logika nincs ebben. Olyan nincs, hogy működő kémiáról mondjon le, mert "zavarja valami" tök más dolog.

Ha már fiatalon ilyen kibúvót keres, mi lesz vele később? Mi van, ha házasság első pár hónapjaiban lett volna ilyeesmi? Ő öreg korára rosszabb lesz, mint a fejfájós asszonyok. Jobb, ha mielőbb lapátra teszed.

2018. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt kérdeztem tőle, hogy mi köze a hétköznapi problémáknak a szexualitáshoz, főleg hogy engem az csak motivál a megoldásban. Inkább úgy fogom fel ezt az egészet mintha ezzel akarna büntetni, a szexről kb hallani sem akar. Olyanokat mondott, hogy ha problémája van az aktuális párjával akkor nem képes vele szexelni. Tudom, hogy mostanában csak rövid kapcsolatai voltak, másfél hónapos, 2 hónapos, meg egy olyan ahol 3 évig laktak együtt a párjával de nem volt szex az első másfél hónap után. :D Amikor ezeket mesélte nem akartam elhinni, most már elhiszem, hogy ezt tényleg megteszi. Ma beszéltem vele a dologról és hülyének nézett, hogy mégis miért olyan fontos a szex, ha nincs pár hónapig akkor dobni fogom? Mondom igen ez fog történni. Hogy lehet az, hogy ami az első héten tökéletesen működött az most úgy néz ki elhalt? Következő kifogása a stressz is volt, de a szex a legjobb stresszlevezető módszer, na mindegy... Még a héten megpróbálom rendezni a dolgokat, ha nincs változás akkor nincs dolgunk egymással.
2018. okt. 9. 00:33
 14/19 anonim ***** válasza:
Így legyen!
2018. okt. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 PeterN1971 ***** válasza:

Amit neked mond indokként, az csak egy kifogás, nem mondja el az igazi okot.

Tapasztalatom szerint a nők hajlamosak erre.

Velem is többször megtörténik ismerkedés során. Például találkoztam egy csajjal, látszólag jó összhang volt. Amikor utána ráírtam, teljesen másképp viselkedett, csak tőmondatokat mond és azt hogy egyedül akar maradni. Nem mondja azt hogy hagyjam békén, de gyakorlatilag nem lehet vele mit kezdeni.

2018. okt. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

És közben hívogat naponta többször és írogat? Vagy csak ha te keresed, akkor mondja, hogy találkozhattok, ha nagyon akarod...


Bent lehet a pakliban az is, hogy a csaj egyszerűn fél szakítani (lehetett olyan pasasa, aki utána zaklatta), ezért most ezt a ráutaló magatartást alkalmazza, hogy a megunt pasas maga lépjen le. A 3 éves története tutira egy nagy mese, de arra jó, hogy akinek elmondja az levonja azt a következtetést, hogy na akkor itt mégcsak nem is hónapokon belül várható változás.


És mégis mi a fenét csináltok akkor együtt? Veszed neki a ruhákat és illatszereket? :)

2018. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele, nem bírtam tovább. Muszáj volt megtennem, mert csak kínlódás volt ez. Amúgy sokszor hívott és keresett, beszéltünk minden nap, ezzel nem volt gond. Semleges dolgokról tudtunk beszélgetni de a párkapcsolat nem volt összeegyeztethető ezzel, örülök hogy így döntöttem, felszabadult érzés, bár kicsit sajnálom hogy ez történt.
2018. okt. 9. 10:49
 18/19 anonim ***** válasza:

Jól tetted. Az, hogy neki problémái voltak, azzal téged nem kellett volna büntetnie, sőt lelki furdalást is rád tett pluszba olyan dologért, amiről te nem tehetsz.

Remélem legközelebb nem egy ilyen energiavámpírral jössz össze. :) Amúgy sajnálom, hogy a jó kémia rovására ment ez.

2018. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó kívánságot, igyekszem legközelebb nem elhamarkodni a "járjunk" történetet. :D Egész nyáron csak alkalmi kapcsolataim voltak mert úgy éreztem nem állok készen semmi komolyra, úgy tűnik tényleg nem... Ebből csak tanultam, nem haragszom rá, egyszerűen nem illünk össze, biztos majd talál magának hozzáillő férfit, most ez nem jött össze.
2018. okt. 9. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!