Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párommal 3 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 3 hónapja vagyunk együtt, a szexuális életünk egyenlő a nullával, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az első hónapban naponta volt szex, sőt több órán keresztül, nagyon jó volt. Aztán felszínre került pár probléma aminek semmi köze a szexualitásunkhoz mert abban nincs hiba. Azt mondja azért mert feljöttek ezek a gondok ezért ő nem kívánja a szexet. Engem ez annyira stresszel, hogy amikor próbálok közeledni felé teljesen elutasít, mintha már megundorodott volna tőlem. Csók közben nem csukja be a szemét hanem nézeget jobbra balra. Szerinte ez semmit nem jelent, de én tudom, hogy azt jelenti ez ennyi volt, ő már nem tud rám úgy nézni mint az elején. Azt mondta ha a párkapcsolatában probléma merül fel akkor nem kívánja a szexet és ez nem miattam van. Beszélgettünk a problémákról de szerintem nem lett megoldva, sokszor belém köt apróságok miatt, már úgy érzem, hogy csak a hibáimat akarja látni. Az, hogy 2 hónapja nincs szex nagyon rossz hatással van rám, nagyon stresszes vagyok és már kedvem sincs ahhoz, hogy egyáltalán próbálkozzak nála, ez egy ördögi körforgás. Nincs szex, nincs motiváció a kapcsolat megjavítására, nincs motiváció, nincs semmi. Elvagyunk egymás mellett, azt mondja neki így egyáltalán nem hiányzik a szex, nem is kívánja. Olyan alapvető gondok vannak amik nem fognak 2-3 hónapon belül megváltozni, hiába teszek bármit, tehát ez azt jelenti, ha 3 hónap múlva megoldódik minden gond akkor lesz szex, vagy mégsem? Mi erre a garancia? Most úgy tűnhet, hogy ez a legfontosabb a kapcsolatban, de nem. Ez csak egy egészséges nemi vágy a férfi részéről.


26/F



2018. okt. 8. 11:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha egy hónapot bírtatok ki egymás mellett úgy, hogy az jó is volt, akkor ez nem egy hosszú távon működőképes kapcsolat. Engedd el inkább! Írod, hogy a problémák nem oldódnak meg, és a leírásból egyáltalán nem az jön le, hogy a párod tenni akar a megoldásukért. Nem is ismertétek egymást az elején, és ahogy egyre jobban megismertétek a másikat, kiderült, hogy mennyire nem működik. Nagyon egyszerű, nem kell erőltetni.
2018. okt. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én is így látom, ezt mondtam neki én is, hogy nem illünk össze és a jó szex miatt döntöttünk úgy, hogy járni fogunk. Ahogy jobban megismertük egymást, úgy lett rosszabb a dolog, mondtam neki, hogy nincs értelme folytatni és én is változzak meg, de mondtam neki, ha alapvető különbségek vannak és emiatt még a szexet se kívánja velem akkor ez később mitől javulna meg? Egyszerűen nem illünk össze és kész nem szabad húzni tovább.
2018. okt. 8. 12:07
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
És ha csak egyszerűen nemelégül ki? Megujjazod, elnyalod az aktus előtt/közben/után?
2018. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hüvelyi orgazmusa is volt többször is, tudom hogy élvezi, a szexuális részével nincs probléma mint ahogy mondtam.
2018. okt. 8. 12:22
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha nálad lakik a csaj, akkor gyorsan rakd ki, mert november 15. után már nem teheted meg. Ha meg nem, akkor semmi gond, egyszerűen csak ne keresd.
2018. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem lakunk együtt, de mindenképpen megbeszélem vele, olyat nem csinálok, hogy csak egyszerűen nem keresem.
2018. okt. 8. 12:46
 7/19 anonim ***** válasza:
Keress egy dugható nőt.
2018. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán tedd fel a csajnak a kérdést, hogy mit jelentesz neki. Ha ebből csak annyi jön ki, hogy rendesnek tart, de úgy nagyon nem akarja törni magát, hogy a kapcsolatotok jó legyen, akkor szakítsatok. Ha visszakérdez, akkor nyugodtan mondd meg hogy mit érzel, én a végén hozzátenném: csaj szex nélkül annyit ér, mint medence víz nélkül.
2018. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

"én tudom, hogy azt jelenti ez ennyi volt"

Én is így gondolom.

2018. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi észrevételeket, kívülről mindig könnyebb látni a dolgokat, nehéz magam rávenni, hogy külső szemlélőként átnézzem a kapcsolat gyengeségeit...
2018. okt. 8. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!